Як мотивувати дитину на заняття фізкультурою.

Регулярні заняття фізкультурою - один з найважливіших факторів здоров'я дитини. На жаль, рівень спортивної підготовки дітей в останні роки залишає бажати кращого. Державний план по відкриттю нових секцій та шкіл олімпійського резерву, який поступово набирає обертів, поки ще не вирішує всієї проблеми. Мотивація до фізкультури на рівні сім'ї: саме з цього починається становлення активного і здорового дитини.
Вам знадобиться
  • - одяг для спорту.
Інструкція
1
Займайтеся фізкультурою разом з дитиною і подавайте йому особистий приклад. Починати спільні заняття можна з самого народження малюка: нехай навіть самий маленький крихітка бачить, як ви робите вправи. Пізніше він напевно захоче до вас приєднатися. Спільна фізична активність - один з найефективніших способів зробити фізкультуру невід'ємною частиною життя вашої дитини.
2
Намагайтеся постійно спілкуватися з дітьми на тему фізкультури і спорту. При кожному зручному випадку розповідайте про користь активного способу життя. Приводьте яскраві приклади про світові досягнення. Нагадуйте про те, що регулярні вправи допоможуть залишатися здоровим і молодим на довгі роки.
3
Купуйте дитині красиву і якісну спортивний одяг. В останні роки вибір подібних речей досить багатий, тому вам не важко підібрати для дітей гардероб в спортивному стилі. Зручні кросівки, куртка з безліччю багатофункціональних кишень, цікаві аксесуари: всі ці модні речі можуть стати додатковим стимулом для занять спортом.
4
Виховуйте в дитині бажання перемагати. Шкільні уроки фізкультури найчастіше носять змагальний характер: пробігти стометрівку швидше однокласників або виконати найскладніші вправи на турніку краще інших - це вже привід для гордості. Уміння ставити перед собою цілі і досягати їх, прагнення працювати на найкращий результат: дані якості дуже знадобляться у подальшому житті. Крім того, успіхи на уроках фізкультури - один з факторів поваги з боку однолітків, що викликає, як правило, набагато більше захоплення, ніж уміння вирішувати задачі або писати твори.
5
Постарайтеся зробити так, щоб перше серйозне знайомство дитини з фізкультурою і спортом було позитивним. Якщо ви віддаєте його в секцію, переконайтеся, що її керівник - досвідчений і захоплений справою педагог. Будь-які негативні емоції на першому етапі можуть назавжди відбити у ваших дітей бажання займатися спортом.