Як почати шити.

Що не кажи, а вбиратися жінки люблять. Хтось уміє це робити краще, хтось гірше. Але прагнення виглядати на всі сто притаманне кожній жінці, незалежно від її віку, фігури і національності. Зараз магазини одягу пропонують нам величезний вибір, проте бувають ситуації, що необхідну річ просто неможливо знайти. Та й взагалі, іноді самостійно зшити ту чи іншу річ виходить куди дешевше. Але що ж робити, якщо шити людина зовсім не вміє? Про те, як почати шити, ви зможете дізнатися з цієї статті.
Інструкція
1
Придбайте деякі книги і журнали, присвячені шиттю, а також освойте деякі відповідні інтернет-ресурси. З книг ви дізнаєтеся про основні прийомах і правилах шиття: про те, як підбирати тканини, про те, як накладати строчку, як правильно сточувати деталі, як робити викрійки і т.д. В журналах же можна знайти безліч цікавих фасонів з додаються до них викрійками. Незважаючи на те, що ці журнальні викрійки часто звинувачують в неточності і в тому, що такі речі погано сидять, для тренувань вони підходять як не можна краще. А річ завжди можна буде трохи підігнати.
2
Навчіться правильно підбирати матеріал для майбутньої роботи. Сходіть в магазин тканин, подивіться, які бувають тканини, як вони правильно називаються, які у них фактури. Прикиньте, які тканини краще підійдуть для сукні, а які - для спідниці, які тканини краще вибрати для підкладали, а з яких можна зшити дитячий костюмчик.
3
Потім освойте всі основні шви. Пам'ятайте, що навіть якщо у вас є хороша швейна машинка, вам часто будуть необхідні і навички ручного шиття. Тому потренируйтесь на клаптиках тканини різних видів швів.
4
Починайте з простих виробів. Спробуйте, наприклад, зшити наволочку для подушки. Сукні складної конструкції залиште на потім.
5
Вчіться працювати акуратно. В такій справі, як шиття, немає незначних моментів. Тут важливо все: вміти зробити припуски на шви, вміти пропрасувати строчку, щоб виріб виглядав акуратно і красиво, вміти зробити виточку і багато іншого. Якщо природа не наділила вас граничною акуратністю, то і цю рису в собі доведеться тренувати - без неї в шиття нікак.Ну, а головне, що вам буде необхідно при навчанні шиттю - це, звичайно, величезне бажання вчитися і створювати красиві речі своїми руками. Удачи вам!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-25qbD8wO9o