Як відобразити дзеркально.

Створюючи і встановлюючи аватари із дзеркальним відображенням для акаунтів соціальних мереж, більшість користувачів робить їх допомогою якого-небудь сайту. З одного боку, це швидко і зручно, з іншого боку - цей сайт залишає на картинці свій підпис - адреса сайту в мережі інтернет. Це служить їм рекламою, а ви показуєте, що картинка зроблена не вами. Якщо вам знадобилося створити дзеркальну копію вашої фотографії, то при наявності графічного редактора Photoshop - це виявиться простим заняттям.
Вам знадобиться
  • Редактор піксельної графіки Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте програму - потім відкрийте файл (фотографію), який буде редагуватися. Для цього натисніть "Файл" - "Відкрити" (File - Open).
2
Створіть дублікат шару: «Шар» - «Новий» - «Копія» (Layer - New - Layer via Copy).
3
Натисніть «Редагування» - «Трансформація» - «Відбити вертикально» (Edit - Transform - Flip Vertical). Зробіть стик 2 фотографій.
4
Далі необхідно зменшити прозорість у другого шару, для додання ефекту дзеркала. На панелі шарів виберіть шар - «Прозорість» (Opacity) - встановіть від 35% до 40%.
5
Натисніть правою кнопкою на шарі - виберіть пункт «растеризувати».
6
Для скидання кольору дзеркальногозображення натисніть клавішу «D» - потім «X» (для зміни місць). Після цього натисніть «Q» (режим швидкої маски).
7
Виберіть інструмент «Градієнт» (Gradient Tool). Візьміть звичайний чорно-білий градієнт. Натисніть клавішу «Shift» і прямою лінією ведемо градієнт від середини до нижньої частини дзеркальної фотографії. У вас повинен з'явитися окрас рожевого кольору.
8
Натисніть клавішу «Q» для зняття режиму швидкої маски. Що з'явилося виділення слід інвертувати натисканням меню «Виділення» - пункт «Інверсія» (поєднання клавіш Ctrl + Shift + I).
9
Після цього видаляємо дзеркальний шар і насолоджуємося «авкой», яку ви зробили самі.