Як навчитися грати на гітарі акордами. Як придумати підпис.

Гра на гітарі акордами - загальна назва для всіх видів гітарного акомпанементу. Основні види гри акордами - це перебір і бій, об'єднуючою деталлю для яких служить техніка лівої руки.
Вам знадобиться
  • Збірник акордів для гітари.
Інструкція
1
Освойте техніку лівої руки, затискаючи акорди. Почніть з простих акордів, які беруться без баре: мі-мажор, мі-мінор, ля-мажор, ля-мінор, ре-мажор, ре-мінор. Затискайте струни на відповідних ладах, шукаючи аппликатуру в збірниках. Палець при цьому повинен знаходитися строго посередині лада і не стосуватися сусідніх струн.
2
Великий палець лівої руки знаходиться ззаду, строго посередині грифа, що не вигинається ні всередину, ні назовні. З його допомогою ви просто фіксуєте гітару в руці.
3
Перевірте затиснутий акорд, повільно провівши правою рукою по затиснутим струнах. Звук кожної з них повинен бути ясним, чітким, непріглушенним, відкриті не відрізняються від затиснутих. Якщо якась струна не прозвучала, перевірте, чи правильно вона затиснута, чи правильно розташований палець. Пройдіться по струнах знову і знову, поки не вийде рівне виконання.
4
Коли ці акорди будуть виходити рівно, починайте вчити акорди з барре. Слідкуйте, щоб вказівний палець, яким ви затискаєте струни, не просто стосувався їх, а саме притискав. Якщо він не буде повністю лежати на грифі, то напіввільні струни будуть деренчати. Перевіряйте положення лівої руки таким же перебором.
5
Освойте техніку перебору - послідовного защипування струн відповідно до позначенням. Великим пальцем смикайте басові струни, рештою перебирайте діскантовие.
6
Грайте «боєм». Прийомів гри на ньому безліч, найпростіший такий: на рахунок «раз» вдарте нігтем великого пальця від нижньої струни до верхньої. Повторіть те ж саме на рахунки «два», «три», «чотири», витрачаючи на кожен по рівній кількості часу. Ритм і гучність всіх струн повинні бути рівними, без зайвої гучності і прискорень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HHM4eHVyT2E
Зверніть увагу
Отже, ви вирішили навчитися грати на гітарі. Після постановки рук, посадки та інших організаційних моментів, можна навчитися грати свій перший акорд. Чому більшість новачків починають грати саме по акордах? Та тому що, знаючи хоча б кілька акордів, можна вже зіграти пісню боєм, витративши на навчання всього кілька днів.
Корисна порада
Як грати ці акорди на гітарі. Спочатку візьміть тональність Ля-мінор: у ній три акорди (Am - Dm - E). Кожен акорд зіграйте по чотири рази - чотири удари великим пальцем правої руки по всіх струнах, від шостої - найогряднішою, до першої - тонкою. Після третього акорду додайте ще один - перший - Am. Багато разів, повільно повторюйте ці акорди (Am - Dm - E - Am), поки пальці звикнуть до струн гітари, до грифа.