Як розмістити дзеркало в кімнаті.

При оформленні інтер'єру деколи виникає питання, а де ж краще розмістити дзеркало. В інтер'єрі воно відіграє функціональну і декоративну роль, тобто може використовуватися за призначенням або для прикраси приміщення і зорового зміни простору, наприклад його збільшення.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - інструменти для кріплення.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся, для яких цілей і якого приміщення вам потрібно дзеркало. Якщо вам потрібна відображення в повний зріст, вибирайте довге полотно - не менше 1 м у висоту. Для відображення по пояс підійде висота від 0,4 м. У будь-якому випадку дзеркало не повинно бути занадто вузьким, якщо основна мета - виглядати в нього. Якщо ж головна мета - декорування приміщення, розмір не має значення.
2
Для зорового збільшення простору кімнати використовуйте великі дзеркала без рами або з вузькою неяскравою рамою. Якщо ви встановите його по діагоналі до стін кімнати, ефект посилиться. Для цього спочатку необхідно змонтувати світле підставу, а на нього закріпити дзеркало.
3
Додайте дзеркало над каміном, якщо він є, а ось поруч із картиною воно, швидше за все, буде зайвим. Воно також може вдало виглядати над фортепіано. Красиво виглядатимуть світильники, встановлені навпроти дзеркала і відбиваються в ньому. Це також допоможе зробити кімнату світліше.
4
Щоб створити цікавий ефект, розмістіть два або більше дзеркал поруч. «Розкадрування» - один з варіантів декорування. Краще, якщо це будуть дзеркала, однакові за формою і розміром. Але якщо вам вдасться гармонійно розташувати відрізняються дзеркала, це буде ще цікавіше. Можна зробити і мозаїку з багатокутників.
5
Узгодьте дзеркало за стилем з інтер'єром. У класичному інтер'єрі зазвичай добре виглядають симетричні прямокутні дзеркала з красивою декорованої рамою або круглі, або овальні. У сучасній кімнаті дзеркало може бути будь оригінальної форми, з рамою або без неї. Вибирайте дзеркало, оправа якого гармонує з кольором меблів, хоча тут можуть бути і винятки. Обрамлення також може бути нейтральним або відсутні зовсім.
6
Хтось не пропустить нагоди зайвий раз подивитися на своє відображення, а хтось віддасть перевагу, щоб дзеркало не було на виду. Якщо ви не любите постійно споглядати власне відображення, що не розміщуйте дзеркало напроти спального місця або на стіні у вітальні. Можливо, вам варто придбати вбудоване дзеркало для монтажу на двері або стінки шафи, на туалетному столику або тумбочці.
7
Якщо ви любите сміливі рішення і хочете зробити стелю візуально вище, реалізуйте його дзеркальну поверхню. Звичайно, інтер'єр в цьому випадку повинен відповідати стилю.
Зверніть увагу
Якщо кімната захаращена, в ній багато предметів або безлад, велике дзеркало може створити психологічний дискомфорт, візуально все це примноживши.
Корисна порада
Прикрасити дзеркалами можна ящики комодів, навісні полиці, стелажі.
Дзеркало - не тільки предмет, що дозволяє нам подивитися на себе з боку, це один з найважливіших декоративних елементів інтер'єру кожного будинку. Вибирати дзеркало, перш за все, слід, виходячи з призначення кімнати, в якій ви плануєте його розмістити.
Інструкція
1
Перше, у що ми вдивляємося вранці - це дзеркало у ванній кімнаті. Тому підійдіть до його вибору з усією відповідальністю. Дзеркала для ванної кімнати необхідно купувати тільки в спеціалізованих магазинах сантехніки. Вони мають особливе захисне покриття, що перешкоджає проникненню вологи всередину. Тильна сторона дзеркала для ванної повинна бути зеленою або салатовой, але не фіолетовою.
2
Головний критерій вибору дзеркала для передпокою кімнати - це його висота. Вона повинна бути не менше половини вашого зростання. Тільки за цієї умови ви зможете побачити своє відображення цілком. Якщо ви хочете візуально збільшити простір своєї передпокою, виберете дзеркало, яке повністю займе площу однієї з її стін. Раму для дзеркала в передпокої виберете пластикову.
3
Вітальня і їдальня - це такі кімнати в квартирі, наявність дзеркал в яких в принципі не обов'язково. Адже поправляти макіяж та зачіску в цих приміщеннях вважається поганим тоном. Але якщо ви все ж зважилися на придбання дзеркала для вітальні, віддайте перевагу моделі з оригінальною і навіть ексклюзивної рамою, яка додасть інтер'єру кімнати вишуканості і шарму. Для візуального збільшення простору вітальні виберіть дзеркало з більш стриманим оформленням. В їдальні або на кухні, як правило, відмінно виглядають дзеркала в пластикових рамах, підібраних в тон інтер'єру кімнати.
4
Не забудьте вибрати дзеркало для дитячої кімнати. Ця деталь інтер'єру в ній просто необхідна, адже малюк з самого раннього віку повинен стежити за своєю зовнішністю. Обрамлення для дзеркала в дитячій миє бути найрізноманітнішим: пластиковим або дерев'яним, однотонним або різнобарвним, воно може бути прикрашене зображеннями героїв улюблених мультфільмів господаря кімнати. Дзеркало в дитячій повинне бути великим, щоб малюк міг повністю бачити себе в ньому.
5
Дзеркало в спальні необхідно в першу чергу господині будинку для проведення косметичних процедур. Для цих цілей відмінно підійде овальне дзеркало, розміщене над комодом або туалетним столиком. У великих спальнях з мінімальною кількістю меблів дуже оригінально виглядають маленькі фігурні дзеркала, що прикрашають всю поверхню стін кімнати.