Як проходить виставка кішок.

Виставки кішок проводяться клубами по різних системах, розробленим фелинологическими асоціаціями. В Росії більше поширені європейські: WCF і FIFE, а також американські: CFA та TICA. Систему, прийняту в вашому клубі, дізнайтеся перед виставкою, щоб краще підготувати свою кішку.
Вам знадобиться
  • - вихованці;
  • - приміщення для виставки;
  • - журі.
Інструкція
1
Виставки кішок проводяться строго за правилами всесвітньої Фелінологічні організації. Це захід не вважається міжнародним, якщо в ньому бере участь менше ста кішок. На такій виставці не можна отримати титул вище «кандидата в чемпіони». Показ кішок може розділятися на декілька окремих видів.
2
Мета рекламних виставок - продемонструвати нову породу кішок, розплідник по розведенню цих тварин або клуб, присвячений породі. Такий захід більше нагадує шоу.
3
Оціночні виставки демонструють одну або декілька порід кішок. Основним завданням даного заходу є виявлення недоліків у тварин та визначення їх можливої участі в подальшому розведенні породи. Всі кішки проходять сувору експертизу, при якій встановлюється їх відповідність стандарту. Після певної процедури, тварини порівнюються між собою.
4
Все оціночні виставки також діляться на кілька видів. На заході всередині клубу не присуджуються ніякі титули, а експертиза здійснюється суддею клубу. Метою такої виставки є виявлення кішок, які повністю відповідають стандарту породи.
5
Національні виставки обмежуються невеликим числом кішок (менше ста), тварини не можуть отримати титул вище САС (кандидата в чемпіони).
6
Міжнародна виставка являє собою більш масштабний захід, в якому бере участь більше ста кішок. Експертизу проводять судді міжнародної категорії, можуть присуджуватися абсолютно всі титули, які є.
7
Виставка зазвичай триває два дні. Перша доба оцінюють кожну кішку окремо. Другий день присвячений порівнянню найкращих за результатами експертизи тварин. Подібні заходи зазвичай проводяться навесні або восени, коли шерсть вихованців знаходиться в найкращому стані.
8
Не всі кішки допускаються на виставку, тварина на попередній експертизі має отримати оцінку «дуже добре» або «відмінно». Відсіваються вихованці з блохами і брудними вухами. У кішки не повинно бути підточених кігтів і підфарбованою вовни.