Як вибрати чоловічий гаманець.

Чоловіча мода більш сувора до аксесуарам, ніж жіноча, адже гаманець - важливий елемент іміджу, поряд з краваткою, годинами і черевиками. Дуже важливо правильно підібрати чоловічий гаманець, щоб він підкреслив статус і положення свого володаря.
Інструкція
1
Продумайте призначення гаманця. Якщо він потрібен в першу чергу для зберігання купюр, зверніть увагу на гаманці в два складання. Як правило, в них є також відділення для дрібниці і для візиток. Гаманець в три складання призначений більше для зберігання кредитних карт, гроші в ньому зберігати незручно. Класичним вважається гаманець для нагрудної кишені - в ньому зручно носити як купюри, так і банківські картки.
2
Зверніть увагу на матеріал виробу. Оскільки гаманець - невід'ємна частина іміджу, він повинен бути виготовлений з якісної шкіри або замші, під колір одягу. В якості подарунка можна вибрати модель з екзотичних матеріалів, наприклад шкіри крокодила, страуса, змії. При цьому шкіра може бути текстурованою або гладкою, замшевого або поєднуватися з мікрофіброю. Найкраще, якщо шкіра просякнута спеціальним складом, що захищає поверхню від подряпин і пошкоджень, а також від вологи. Молодим чоловікам, які віддають перевагу спортивному стилю, можна підібрати гаманець з щільної тканини з безліччю карабінів, застібок і відділень.
3
Найзручніше купувати портмоне чорного або коричневого кольору - його можна буде носити в будь-який сезон, з будь-яким одягом і аксесуарами. Проте останнім часом все більш популярними стають гаманці світлих тонів - звичайно, якщо в цілому вони відповідають іміджу чоловіка.
4
Якщо потрібно зберігати не тільки гроші, а й численні візитки, карти, різні дрібниці - вибирайте гаманець з великою кількістю відділень і кишень. Існують гаманці з відділами для USB-карт, ручок, водійських прав та багато чого іншого.
5
Крім того, зверніть увагу на розмір виробу, оскільки найчастіше чоловічий гаманець носять у кишені брюк або піджака. Портмоне повинен бути досить містким, але при цьому не громіздким. Перевірте всі шви на рівність і фортеця, ніде не повинні стирчати нитки. Якісний виріб, як правило, супроводжується інструкцією або етикеткою, в якій вказується виробник і матеріал виготовлення, а також коробочкою або чохлом.