Як очистити поверхню.

Побілка на стелі не може триматися вічно - її потрібно періодично оновлювати. А процес видалення старої побілки часом просто перетворюється в якесь прокляття. Запасіться терпінням, поліетиленовою плівкою, газетами та старими ганчірками, щоб прикрити всі речі з начинням. Очистити поверхню стелі від старої побілки можна кількома способами.
Інструкція
1
Просто намочіть штукатурку, потім дайте можливість вбратися всієї вологи і приступайте до кропіткої роботи з очищення поверхні вашої стелі від побілки. Завчасно також запасіться відром або тазиком з водою, в якому вам потрібно буде регулярно змивати зі шпателя приставшую до нього побілку. Від бруду при використанні цього методу навряд чи вдасться позбутися на 100%, але зате ви зможете як слід почистити стелю.
2
Є інший метод, більш звичний. Просто счищайте стару штукатурку з сухого стелі. Тобто, вам не потрібно буде її змочувати. Такий спосіб є самим «брудним», та й ефективністю особливо не вражає. Цей та описаний вище способи є двома класичними способами, що дозволяють вам впоратися з очищенням стелі. А далі піде опис не зовсім традиційних способів.
3
Також отскаблівая шпателем штукатурку з сухого стелі, приєднаєте до даного інструменту маленьку ємність зразок ванночки для фотографій.
4
Ще один спосіб: загніть шпатель по площині, прістройте його до шланга пилососа. Подумайте гарненько про те, як шпатель можна приєднати до пилососа. Пилу стане помітно менше.
5
А ось досить радикальний метод очищення поверхні стелі: обробіть стару побілку їдким кислотовмісних розчином під назвою Ізофлуат. Він зберігається в скляній тарі. Виконуйте всі заходи безпеки, намагаючись максимально акуратно наносити розчин на стелю. Змити даний розчин можна на наступну добу.
6
Ну і останнє: спробуйте взяти старий рубанок (якщо такий є) і зняти побілку з його допомогою. В цьому випадку також потрібно оберегти речі в будинку від пилу, накривши їх плівкою, ганчірками та газетами.