Як виростити пекучий перець.

Пекучий стручковий перець відноситься до теплолюбних культур, тому в середній смузі Росії вирощується через розсаду. Агротехніка нескладна, і отримати урожай зможе навіть початківець городник.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - розсадні ящики;
  • - торф'яні горщики;
  • - зола.
Інструкція
1
Вирощування розсади починайте в кінці лютого-початку березня в залежності від регіону. Для кращої схожості проростете насіння. Розкладіть їх на вологій марлі, складеної в декілька шарів або ж просто на тканині. Зверху прикрийте цим же матеріалом. При температурі в 22-25 градусів насіння проростає на 5-7 день.
2
Приготуйте розсадні ящики. Покладіть на дно дренаж з битої цегли, зверху насипте суміш з двох частин дернової землі, однієї частини компостної і однієї частини піску. Розрівняйте поверхню і заглибити насіння на 1 см. Злегка ущільніть землю, полийте теплою водою і накрийте ящики склом.
3
Помістіть ємності з майбутньою розсадою в тепле місце з температурою повітря в 20 градусів. Вночі бажано температуру знижувати до 15 градусів. При такому режимі дуже швидко з'являються сходи. Після чого скло зніміть, а ящики перенесіть в світле місце з температурою 20-24 градуси.
4
Розсада швидко росте і після появи першого справжнього листочка її потрібно пікірувати. Для цього акуратно подденьте рослина ножем і дістаньте з грунту, отщіпніте кінчик кореня і посадіть перець в розсадний торф'яної горщик. Полийте теплою відстояною водою.
5
Доглядайте за розсадою, стежте за вологістю землі і температурним режимом. Один раз на два тижні підгодовуйте настоєм золи. Для його приготування візьміть 2 ст.л. золи на 3 л води. Дайте настоятися і процідити.
6
У віці 60-65 днів розсаду перцю пересадите в теплицю або відкритий грунт, якщо дозволяють погодні умови. Кілька кущиків можна залишити вдома і отримати урожай прямо на підвіконні. Перець швидко починає цвісти і радує червоними стручками до самої осені.
Зверніть увагу
Чи не вирощуйте поруч солодкі і гіркі сорти перцю, інакше солодкий перець стане горчіть.Снімайте тільки повністю дозрілі стручки, на відміну від болгарського перцю. Тоді в них накопичиться достатня кількість речовини, що додає пекучий смак.
Корисна порада
Розкладіть стиглі стручки пекучого перцю для просушки на відкритому повітрі, після 4-5 днів нанижіть у вигляді гірлянди і повісьте для остаточного висихання.