Як працюють міні-термінали для карт iPay.

Зовсім недавно розплачуватися банківськими картами було можливо тільки в великих торгових точках. Тепер заплатити за покупку, послугу або поповнити баланс можна в будь-якому місці - достатньо мати при собі банківську карту, міні-термінал iPay, мобільний телефон або ноутбук.
Компанія МТС спільно з «ПриватБанком» стали просувати на ринок нову технологію - міні-термінал iPay, що дозволяє здійснювати переказ коштів за допомогою мобільного або комп'ютера. Причому, працює ця технологія в мережах будь-якого стільникового оператора.Міні-термінал iPay являє собою невеликий пристрій в пластиковому корпусі, розміром 1,5 на 1,5 см. Він оснащений спеціальним чипом, прочитуючим дані з магнітної стрічки пластикових карт VISA або MasterCard. iPay вставляється в роз'їм для навушників на комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні, які мають операційну систему на базі MacOS, Windows або Android. Роздрібна ціна даного пристрою, що продається в мережі магазинів МТС або в інтернет-магазині Ozone.ru, становить 150 рублів. Причому 100 рублів повертаються на рахунок клієнта відразу після проведення першої транзакціі.Актівіруется технологія iPay за допомогою спеціального однойменного програми, яке можна безкоштовно отримати в магазинах Google Play, App Store або на сайті «ПриватБанку». Комісія за проведення платежів через термінал iPay становить 1,5% за картками «ПриватБанку». При оплаті картами інших російських або зарубіжних банків знімається 2,7%. Виручку, отриману за продаж послуг або товарів, клієнт може за своїм вибором зарахувати на карту або свій розрахунковий счет.Подобная технологія буде виручати тих, хто в момент здійснення покупки не має при собі готівки. Пригадується вона також усім, хто працює у сфері сервісу і торгівлі - підприємцям малого та середнього бізнесу, таксистам, страховим агентам або власникам інтернет-магазинів. Завдяки iPay здійснювати розрахунки можна буде в будь-якому місці і в зручний час, що, безсумнівно, буде вигідно всім - і клієнтам, і підприємцям.
Російський оператор стільникового зв'язку МТС і банківська група «ПриватБанк» запустили на ринок цифрових пристроїв міні-термінал iPay. За допомогою новинки можна розплатитися за товар і послугу в будь-якому місці.
Новий міні-термінал iPay являє собою невелике пластикове пристрій, розміром 1,5 на 1,5 см. Він працює з будь-якою технікою, що базується на операційних системах Windows, Android або MacOS. Вставляється iPay в роз'єм, призначений для навушників. Усередині пристрою знаходиться магнітна стрічка, що дозволяє зчитувати інформацію з банківської картки та здійснювати платеж.Актівація міні-терміналу iPay відбувається завдяки спеціальному однойменним додатком для мобільних пристроїв. Його можна безкоштовно скачати на сайті «ПриватБанку», в магазинах Google Play і App Store. Для проведення операції з перерахування грошових коштів, мобільний пристрій має бути обов'язково підключено до мережі інтернет.Чтоби здійснити платіж з банківської карти через термінал iPay, відкрийте призначене для цього додаток, вкажіть суму оплати, тип валюти і призначення платежу. Потім проведіть банківською картою всередині пристрою iPay, підключеного до телефону або компьютеру.Виручку можна відразу зарахувати на розрахунковий рахунок або картку. Комісія за здійснення операції становить 1,5% при використанні карт «ПриватБанку» і 2,5-2,7% - для карт інших російських і зарубіжних банков.На сьогоднішній день в рамках пілотного проекту випущені порядка 3 тисяч міні-терміналів iPay, які можна придбати в салонах МТС Московського регіону. Вартість міні-термінала становить 150 рублів, причому 100 з них повертається на рахунок клієнта при вчиненні перших транзакцій.Новінка дозволяє розраховуватися за товари чи послуги в будь-якому місці. Особливо зручні такі пристрої при відсутності готівки. iPay можуть стати незамінним помічниками туристичних і страхових агентів, таксистів і дрібних підприємців. Також зручно по них розплачуватися за покупки, зроблені в інтернет-магазинах.