Як відключити реєстр.

Щоб змінити будь-які налаштування системи, укладені в файли реєстру , необхідно запустити утиліту редагування реєстру Regedit або подібну безкоштовну програму, яких існує досить багато на просторах мережі інтернет. Але що робити, якщо для вас був закритий доступ редагування реєстру ? Відключення заборони редагування реєстру дозволяє впоратися з цією проблемою.
Вам знадобиться
  • Інструмент «Групова політика».
Інструкція
1
Як правило, функцію заборони редагування реєстру виставляють системні адміністратори в крупних мережах, але найчастіше - це результат вторгнення вірусів в ваш комп'ютер. А робиться це тільки для того, щоб ви не видалили важливі для вірусів значення, які вони вносять до реєстру, щоб управляти своєю діяльністю. Навіть якщо антивірусна програма успішно видалить вірус, записи в реєстрі залишаться, як і заборона на редагування реєстру .
2
Щоб цього уникнути, скористайтеся компонентом «Групова політика» вашої операційної системи. Для запуску цієї утиліти, необхідно натиснути меню «Пуск» - вибрати пункт "Виконати" - введіть значення gpedit.msc.
3
У вікні, виберіть розділ «Конфігурація користувача» - відкрийте його подвійним клацанням миші.
4
У вікні виберіть папка «Адміністративні шаблони».
5
У наступному вікні необхідно вибрати папку «Система».
6
У папці, «Система» виберіть пункт «Зробити недоступними засоби редагування реєстру ». Відкрийте його подвійним клацанням миші.
7
Перед вами відкриється нове вікно, в якому необхідно змінити значення активності на вкладці «Параметр» .Установіте перемикач в одне з цих положень: «Не заданий» або «Відключений». Після вибору значення натисніть кнопку «Застосувати» - потім кнопку «ОК».
8
Закрийте вікно «Групова політика». Натисніть клавіші Win + R. Введіть команду Regedit. Відкриття редактора реєстру говорить про правильно виконаної послідовності дій, перерахованих вище.