Вирощування антуриума і догляд.

Антуріум являє собою досить красиве і вічнозелене кімнатна рослина, його оригінальні і вишукані за забарвленням і формою суцвіття надають антуріум екзотичний вид. Не дарма ця рослина отримала своєрідну назву «квітка фламінго». Антуріум є примхливим і дорогим квіткою, тому вимагає правильного догляду.
Вам знадобиться
  • - пульверизатор;
  • - лійка;
  • - мінеральні та органічні добрива;
  • - горщик;
  • - дренаж;
  • - грунт.
Інструкція
1
При правильному і хорошому догляді антуриуми здатні цвісти з ранньої весни і до пізньої осені. Хороший догляд в першу чергу має на увазі собою правильно вибраний тепловий режим. Рослина є теплолюбних і вимагає помірно теплої температури влітку, взимку ж температура не повинна опускатися нижче вісімнадцяти градусів. Оберігайте квітка від протягів, забезпечте доступ свіжого повітря.
2
Антуріуми не люблять яскраве світло, але при цьому не допускайте попадання прямих сонячних променів на рослину, затінюють. Взимку квітка також потребує великої кількості світла, тому рекомендується тримати горщик на західному або східному підвіконні (або в спеціальних підставках біля вікна). Можна забезпечити антуріум джерело додаткового освітлення за допомогою лампи денного світла.
3
Забезпечте рослині правильний і своєчасний полив. При цьому воду слід використовувати добре відстояну і м'яку, кімнатної температури, бажано прокипяченную. Поливайте антуріум регулярно, але невеликими порціями води, щоб не допустити застою води в піддоні горщика. Періодично протирайте або омивайте листя квітки від пилу і обприскуйте м'якою теплою водою.
4
Один раз в два тижні підгодовуйте рослина органічними і мінеральними добривами. Квітка антуриума, як і більшість інших рослин, відпочиває. Тому в даний період зниження температури слід скоротити підгодівлі і поливи, не допускайте висихання грунту в горщику.
5
Проводьте пересадку антуриума навесні в невисокий і широкий горщик з правильно влаштованим дренажем. Горщик не повинен бути занадто великим, інакше рослина буде слабо цвісти. При пересадці будьте вкрай обережні з листям і корінням, так як вони досить крихкі і легко ламаються. Садіть антуріум в новий горщик трохи іже, ніж він сидів до пересадки. У міру зростання на поверхні можуть з'явитися коріння, які слід прикрити мохом і періодично зволожувати, інакше квітка засохне.