Як підвищити дозвіл.

Максимальна чіткість зображення на екрані досягається завдяки правильному налаштуванні дозволу. Дозвіл екрану відповідає за розмір об'єктів на зображенні монітора. Зернистість зображення - результат низького дозволу екрану. Підвищити дозвіл можна в настройках Windows.
Інструкція
1
Робиться це в такий спосіб. Зайдіть на робочий стіл і в будь-якому порожньому місці на екрані клікніть правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть самий нижній пункт «Персоналізація». Перед вами з'явиться вікно з тонкими настройками персоналізації. Нас цікавлять властивості екрану, тому в лівій колонці, знизу, знаходимо посилання «Екран» та натискаємо по ній.
2
Після переходу в панель управління екраном, в цій же лівій колонці оновляться посилання, і ви побачите серед інших напис «Налаштування параметрів екрану». Кількома по ній і переміщаємося в вікно настройки дисплея.
3
Тут ви побачите меню, що випадає « Дозвіл ». Виберіть його лівою кнопкою миші, і в випадшіе «повзунку» встановіть бажане для вас дозвіл, наприклад, 1366x768 (припустимо, що у вас було встановлено 1280x720). Після установки дозволу натисніть «Застосувати» і "OK".
При збільшенні можна побачити, що зображення, сприймається людським оком на відстані як повноцінна картинка, складається з точок. Позначення dpi (dots per inch) або кількість точок на дюйм служить одиницею вимірювання для вирішення зображення . Чим більше точок розміщено на одному дюймі, тим чіткіше виглядає зображення, тобто дозволом прийнято називати одиницю виміру, що описує щільність точок зображення . Щоб збільшити дозвіл зображення , необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в графічному редакторі, наприклад, Adobe Photoshop, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Зображення» (Image), у випадаючому меню клікніть лівою кнопкою миші по пункту «Розмір Зображення» (Image Size), - відкриється нове діалогове вікно. У вікні, в полях для позначення одиниць виміру встановіть (виберіть за допомогою списку, що випадає) значення «Пікселі» (pixels) і введіть потрібне вам значення. Натисніть кнопку ОК.
2
Щоб збільшити дозвіл зображення на екрані монітора, викличте компонент «Екран». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і в категорії «Оформлення і теми» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран». Інший спосіб: клікніть в будь-якому вільному від файлів і папок місці «Робочого столу» правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Перейдіть у вікні на вкладку "Параметри" і перетягніть повзунок у групі «Дозвіл екрану». Чим вище буде дозвіл екрана, тим менше буде розмір різних екранних елементів (значків папок і файлів, написів, кнопок у вікнах і так далі). Після вибору потрібного дозволу натисніть на кнопку «Застосувати». Екран ненадовго стане чорним, після чого ви побачите, як будуть відображатися елементи з новим дозволом. Підтвердіть свої дії і закрийте вікно властивостей екрана.
4
Щоб задати дозвіл друку, відкрийте компонент «Принтери і факси». Для цього через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть по значку «Принтери і факси». У вікні, клікніть правою кнопкою миші по значку свого принтера і виберіть команду «Налаштування друку». Перейдіть на вкладку «Графіка» та виберіть потрібне вам дозвіл (для деяких принтерів - кнопка «Додатково», параметр «Якість друку»). Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно.