Як зшити осіннє пальто.

У прохолодні дні осіннє пальто дарує відчуття комфорту і тепла. Для елегантною стильної жінки, яка стежить за останніми новинками і слід тенденціям сучасної моди, пальто класичного крою - безпрограшний варіант. Кращі колекції світової моди не обходять увагою даний предмет одягу.
Вам знадобиться
  • - пальтова тканину;
  • - підкладкова тканину;
  • - гудзики;
  • - кнопки.
Інструкція
1
Виберіть вподобану модель пальто з журналу мод. Виміряйте обхват грудей і талії, висоту грудей, довжину плеча і спини. Визначтеся з довжиною виробу і рукава. Згідно з отриманими результатами, виберіть з доданою до викрійками таблиці ваш розмір. Скопіюйте викрійку на папір.
2
Розкроїте з підкладкової і пальтової тканини з вовняних або змішаних волокон по дві деталі цельнокроеной з подбортов планки, полички і спинки. Потім виготовте по дві верхніх і ліктьових деталі рукава, а також комір і його стійку.
3
Стачайте виточки на грудях, відкладіть їх вниз і заутюжьте. Пришийте планки до поличках, шви разутюжьте. Припуски зріжте ближче до рядку. Вивернувши листочку, пристрочите її по входу в кишеню до полички.
4
Виконайте рельєфний шов зверху і знизу від входу в кишеню. Припуски разутюжьте, а листочку заутюжьте до бічного зрізу. Складіть припуски входів в кишені з мішковини, змітайте і пристрочите уздовж шва приточування листочки. Відкладіть мішковини вперед, заутюжьте і зшийте. Пришийте краю листочки вручну потайними стібками.
5
Прокладіть середній, а потім - плечові і рельєфні шви. Цельнокроение подборта відкладіть на лицьову сторону і прітачать обтачку горловини спини. Приметайте обтачку з подбортами до зрізу горловини, пристрочите. На час залиште їх з пальто лежати один до одного лицьовими сторонами.
6
Пристрочите елементи коміра до деталей стійки. Припуски зріжте і разутюжьте. Кожну деталь прострочите ближче до шву. Потім стачайте зовнішні комірні зрізи. Слідкуйте при цьому, щоб нижній комір був трохи вже верхнього. Це запобіжить підняття куточків.
7
Покладіть комір між пальто і подбортами. Нижній комір ушийте в горловину подбортов, а верхній - в горловину пальто. Разутюжьте припуски і, відвернувши обтачку, зшийте їх якомога ближче до сметанним швах. Потім обтачку відверніть вниз.
8
Стачайте елементи пат і виконайте шви кожного рукава. Ушийте рукава в пройми, приєднаєте до виробу подплечники. Виготовте хлястик і пришити його до пальто через великі гудзики, розмістивши їх по краях. Попередньо пришивши підкладку, подверніте і підшийте пальто.
9
Верхні елементи кнопок пришийте до подборту правої полички так, щоб стібки з лицьового боку виробу не були видні. Поверх них пришити гудзики. Нижні елементи кнопок пришийте до планки лівої полички. З'єднайте кінці пат маленькими гудзиками.
Важко знайти в нинішньому сезоні дизайнера, який не включив би в свою колекцію коротке пальто . Цей одяг, найактуальнішу в осінньо-зимовий період, краще пошити завчасно до настання холодів. Пальто класичного крою зробить ваш образ жіночним, елегантним і привабливим.
Вам знадобиться
  • - Тканина;
  • - швейна машина;
  • - підкладкова тканину;
  • - гудзики;
  • - кнопки;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Оберіть пальто ву тканину із змішаних або вовняних волокон і тканина для підкладали. З верхньої і підкладкової тканин розкроїте по дві деталі спинки, полички, планки (цельнокроение з подбортов) і бічній частині. Потім виконайте по дві ліктьових і верхніх частини рукава, комір і стійку коміра.
2
Сшейте виточки на грудях, заутюжьте їх вниз. До поличках прітачать планки і разутюжьте шви. Деталі листочки складіть лицем до лиця і зшийте зовнішні зрізи, трохи скругл кути. Зріжте припуски якомога ближче до рядку. Виверніть листочку і пришити її до полички по входу в кишеню.
3
Над входом в кишеню і під ним виконайте рельєфний шов. Разутюжьте припуски і заутюжьте до бічного зрізу листочку. Мішковини кишень складіть з припущеннями входів в кишеню, приколіть і пришити у шва приточування листочки. Заутюжьте мішковини вперед і стачайте. Краю листочки пришийте потайними стібками вручну.
4
Виконайте середній, рельєфні і плечові шви. Цельнокроение подборта відверніть на лицьову сторону і прітачать обтачку горловини спинки. Подборта з обтачкой приколіть до зрізу горловини і пришити. Потім на час залиште їх лежати на пальто лицьовими сторонами один до одного.
5
Деталі коміра пришити до деталей стійки. Зріжте припуски і разутюжьте. Відстрочити кожну деталь близько до шву. Потім зшийте зовнішні зрізи коміра. При цьому нижній комір повинен бути трохи вже верхнього, щоб не задирались куточки.
6
Вкладіть комір між пальто і подбортами. Верхній комір вшитої в горловину подбортов з обтачкой, а нижній - в горловину пальто . Припуски разутюжьте. Відверніть обтачку вгору і стачайте припуски близько до швах, які сколоти, потім відверніть її вниз.
7
Стачайте деталі пат, виконайте ліктьові і передні шви рукавів. Вшитої рукава в пройми і пришити подплечники. Виконайте деталь хлястика і пришити його до пальто великими гудзиками, розташувавши їх по кінцях. Пришийте підкладку і підшийте пальто .
8
На подборт правої полички пришити верхні частини кнопок так, щоб з лицьового боку пальто не було видно стібків, а поверх них - великі гудзики. Нижні частини кнопок пришийте на планку лівої полички. Кінці пат з'єднайте за допомогою маленькими гудзиками.