Як вибрати нічний крем для сухої шкіри.

Суха шкіра дуже делікатна і вимагає дбайливого догляду. Вона не переносить умивання з милом, і навіть від простої води у вас може з'явитися відчуття стягнутості. Для того щоб відновити водний баланс і допомогти шкірі виглядати здоровою, а також зберегти її молодість на довгий час, підберіть для себе нічний крем.
Інструкція
1
В магазині або аптеці кошти для сухої шкіри підписуються відповідним чином. Візьміть баночку і вивчіть етикетку. В хорошому нічному кремі повинні бути присутні такі речовини, як колаген, еластин, гіалуронова кислота, різні рослинні жири - олії мигдалю, жожоба, карите, троянди. Для сухої шкіри, схильної до запалення, варто пошукати нічний крем, до складу якого включені речовини, що заспокоюють шкіру - ромашка, календула.
2
Серед інгредієнтів багатьох кремів для сухої шкіри присутній гліцерин. Саме ця речовина викликає відчуття жирної плівки на обличчі. Якщо ви віддаєте перевагу швидко всмоктуються кошти, краще пошукати крем без нього.
3
Тендітна суха шкіра схильна до більш раннього виникнення зморшок. Більшість жінок прагнуть відтягнути цей момент, набуваючи засоби проти старіння. Це неправильний підхід до догляду за шкірою. Якщо ви молода дівчина, і перші зморшки ще не з'явилися у вас на обличчі, виберіть якісний нічний крем для сухої шкіри з молодіжної серії, і ви досягнете потрібного ефекту.
4
Запах нічного крему повинен подобатися вам, викликати приємні асоціації, інакше засіб просто не подіє на вас належним чином. Якщо ви знайшли ідеальний за своїм складом нічний крем, але його аромат вам неприємний, можете спробувати додати в баночку кілька крапель ефірного масла. Або ж вирушайте на пошуки іншого засобу.
5
Упаковка також має значення. Коли ви берете крем з баночки, ви можете занести бактерії в засіб, через що воно швидко зіпсується. Якщо нічний крем зберігається в тюбику, то безпосереднього контакту з руками не відбувається, і засіб прослужить вам довше.
Корисна порада
Шкіра швидко звикає до кремів, і вони діють уже не настільки ефективно, як у перші тижні застосування. Використавши баночку, виберіть собі нічний крем іншої фірми. Через деякий час ви знову зможете повернутися до улюбленого засобу.