Як зупинити тріщину в лобовому склі. Як зупинити тріщину на лобовому склі автомобіля.

З такою неприємністю, як поява тріщини на вітровому склі улюбленої машини, зіткнулося чимало водіїв. Розгромна тріщина обов'язково починає дратувати водія і муляти йому очі, а в тому випадку, коли вона ще й продовжує збільшуватися, то подібне явище вже нікого не може залишити байдужим.
Вам знадобиться
  • - електродриль.
Інструкція
1
Вдобавок, за умовами нового технічного регламенту для автотранспорту, пройти річний техогляд з будь тріщиною, наявної на лобовому склі машини - не вийти. Тому що подібні дефекти в певній мірі знижують безпеку керування автомобілем.
2
Завдяки інноваційним технологіям у автомобілістів відпала необхідність обов'язкової заміни лобового скла через появу на ньому дефектів у вигляді сколів і тріщин, які в даний час вельми успішно піддаються відновлювального ремонту із застосуванням композитних полімерних матеріалів, що володіють таким же, як і скло, однаковим кутом заломлення світла.
3
Сучасні лобові стекла автомобілів виготовляються шляхом склеювання трьох шарів; два - скляних, а один: між ними - полімерний. Тому на початковій стадії ремонту тріщини, що з'явилася на лобовому склі , визначається шар, в якому вона утворилася.
4
Потім, якщо проводиться ремонт однієї-єдиної тріщини, то її початок і кінець засверливают тільки в тому шарі, в якому вона розташована, не зачіпаючи інші верстви лобового скла. Якщо на поверхні скла утворилася «зірочка», то на закінченнях всіх її променів просверливаются отвори. А в тих випадках, коли тріщина пошкодила всі верстви вітрового скла, тоді воно просверливается наскрізь.
5
Після виконання отворів, що запобігають подальше розповзання тріщин, наявні дефекти закладаються полімерним складом, а потім склеєна поверхню скла піддається ручному поліруванні. За такою технологією повертається до 96 відсотків початкової прозорості скла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0lCC9b057pY