Як знайти свою стару сторінку.

Користувач, тільки що зумів оцінити принади віртуального спілкування, з ентузіазмом освоює простори інтернету. Він може створити кілька сторінок в соціальних мережах, навіть не замислюючись, потрібні вони йому чи ні. Потім вибирає ті, де йому комфортніше. Про інші він може просто забути і не згадувати рівно до того моменту, як вирішить їх видалити. Щоб позбутися від непотрібних сторінок, їх необхідно спочатку знайти.
Вам знадобиться
  • - список ніків.
Інструкція
1
У багатьох соціальних мережах користувачі реєструються під своїми справжніми іменами та прізвищами. Якщо ви маєте звичай чинити саме так, введіть свої дані у віконце пошуковика. Тим, у кого ім'я та прізвище не особливо поширені, цього може виявитися достатньо. Перед вами з'явиться список сторінок, здебільшого ваших власних.
2
Тим, у кого ім'я та прізвище досить популярні, будуть потрібні інші дані. Введіть батькові. Це дещо звузить коло пошуку, але перед вами все одно може з'явитися кілька десятків, а то і сотень посилань, серед яких будуть не тільки ваші сторінки, а й ті, які створили ваші тезки.
3
Спробуйте скористатися й іншими відомостями про себе. «Вконтакте» ви можете ввести в спеціально призначені для цього віконця рік народження, місто, навчальний заклад, місце роботи і т. Д. Проставивши відразу всі дані, ви досить швидко знайдете саме свою сторінку. В «Однокласниках» вам допоможуть назва міста, номер школи і рік випуску, тобто ті дані, які зазвичай вводяться при реєстрації.
4
У «Живому Журналі» і в деяких інших соціальних мережах прийнято користуватися ніками. Згадайте, під яким юзернейм ви маєте звичай реєструватися в соціальних мережах. Якщо ви маєте звичай зберігати ники і паролі в окремому файлі, знайдіть його в своєму комп'ютері. Дуже багато користувачів при реєстрації на різних сайтах використовують один і той же юзернейм або вказують його в якості додаткового імені, наприклад, в соціальній мережі «Вконтакте». Це зручно, оскільки дозволяє досить швидко знайти не тільки власну сторінку, але і тих людей, з якими даний користувач вже спілкувався на інших сайтах і форумах.
5
Відкрийте сторінку пошуковика і введіть у віконце свій нік. Якщо ви дійсно під ним вже десь реєструвалися, перед вами з'явиться деяка кількість посилань. Правда, не виключено, що хтось ще вибрав для себе такий же юзернейм. Допомогти можуть інші дані. Наприклад, якщо в списку ви бачите посилання на сторінки з інформацією, явно не відповідної вашим інтересам, сміливо можете їх проігнорувати.
6
Подумайте, не вносили ви в звичний вам нік будь-яких змін. Можливо, при реєстрації ви виявили, що даний юзернейм вже використовується, і вирішили додати кілька літер та цифр. Спробуйте ввести різні варіанти.
7
На літературних сайтах з можливістю вільної публікації, таких, як «Стихи.ру» або «Проза.ру», користувачі зазвичай реєструються під справжніми іменами або під постійними псевдонімами, оскільки одне із завдань подібних сайтів - просування своїх творів. Свій псевдонім ви напевно пам'ятаєте. Введіть його у віконце пошуковика і додайте слово «Стихира» або «Стихи.ру». Ви відразу потрапите на свою сторінку.