Як відмити сліди. Як прибрати сліди від ручок на гаманцях.

Прибирання блювотних мас - справа вкрай неприємне, хоча уникнути цього заняття навряд чи вдалося багатьом. Особливо неприємно виявити засохлі сліди , залишені колись вашої улюбленої кішкою в якомусь кутку. Тоді прибирання блювоти може перетворитися на пекельна праця. Сподіваємося, ця стаття допоможе вам полегшити собі життя.
Інструкція
1
На підлозі і будь-який інший твердої поверхні спочатку засипте блювотні маси свіжим наповнювачем для котячого туалету. Після того як він вбере основну масу бруду, помітите його і викиньте. Потім протріть забруднене місце вологою губкою або ганчіркою (можна використовувати яке-небудь миючий засіб), після чого витріть насухо. Якщо у вас немає наповнювача, його легко можна замінити крохмалем або харчовою содою.
2
Присохшие до твердої поверхні блювоту потрібно отскоблить шпателем, лопаткою або кухонним ножем. Потім замийте місце ганчіркою або губкою, змоченою в рідині для миття посуду (без води), обполосніть і просушіть. У разі якщо блювотна маса роз'їла покриття, поновіть його за допомогою точкового обробки.
3
Очищаючи блювоту з меблевої оббивки або килима, приберіть спочатку паперовими рушниками, потім вологою губкою все тверде. Далі посипте вийшло волога пляма звичайної харчовою содою, яка вбере в себе рідину, а також нейтралізує кислоту і позбавить вас від неприємного запаху. Тепер дайте соді висохнути, приберіть її за допомогою пилососа. Потім обробіть губкою, змочивши її розчином однієї чайної ложки рідини для миття посуду і склянки холодної води. Потім промийте все і промокніть насухо паперовими серветками або рушниками.
4
Якщо блювота потрапила на постільну або інша білизна, то змийте її під струменем холодної води. Тільки річ тримаєте вниз забрудненою стороною і не користуйтеся окропом або гарячою водою з крана. В блювоті є білки, які згортаються під дією гарячої води. В цьому випадку бруд буде важче видалити. Висохлу на одязі блювотну масу відскоблити, після чого замочіть річ на кілька годин у холодній воді з ферментним засобом, яким користуються для підготовки білизни до прання.
5
Неважливо, свіжі чи плями чи старі, в них можна також втерти трішки нерозбавленого спеціального прального детергента, після чого випрати річ з детергентом в теплій воді. Залишилося пляма заново замочіть в тому ж засобі або в відбілювач. Причому хлорний відбілювач потрібно використовувати для білих речей, а кисневий - для кольорових. Сушити речі краще на мотузці (бажано на вулиці), а не в сушильній камері.