Як зшити іграшку-подушку.

М'яка, зручна, красива, приємна на дотик іграшка-подушка, зшита своїми руками, не тільки розважить вашу дитину, але зможе прикрасити інтер'єр. Така річ послужить хорошим подарунком. Взявши за основу дану конструкцію, можна зшити будь-якого плюшевого звірка.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - синтепон;
  • - липучка;
  • - папір флізофікс.
Інструкція
1
Виберіть тканину для іграшки-подушки. М'якими, особливо приємними на дотик і цікавими на вигляд виходять іграшки з плюшу, флісу, штучного хутра, оксамиту, вельвету, велюру. Розкроїте з обраної матерії два великих овалу для передньої і задньої сторін подушки. Потім виготовте для вух чотири овалу або трикутника, залежно від того, яка тварина ви хочете зшити. Також зробіть по дві деталі передніх і задніх лап.
2
Викрійку носа і очей накладіть на флізофікс. Ця клейова двостороння прокладка дозволить зробити аплікацію максимально чіткою і акуратною. Виріжте шматки флізофікса разом з прикріпленими викрійками (на даному етапі контури дотримуватися необов'язково). Спресуйте клейову прокладку з тканиною за допомогою гарячої праски.
3
Потім акуратно виріжте ніс і очі по контурах і зніміть папір з матеріалу. Зигзагоподібної рядком настрочити аплікацію на передній овал, заздалегідь намітивши на ньому розташування очей і носа. Рот також вишийте зигзагом на швейній машині.
4
Обробіть краю всіх деталей голови зигзагоподібної рядком. Складіть разом лицьовою стороною всередину деталі вух і лап. При цьому для внутрішньої сторони кожного вуха використовуйте яскраву бавовняну тканину. У підстави кожної кінцівки і вух розріз залиште відкритим. Виверніть їх і пришити до основи.
5
Підверніть краю задньої половини всередину один раз на 7,5 мм, а другий - на 20 мм. Стачайте припуск так, щоб посередині залишався незашітим ділянку в 20 см, він потрібен для липучки.
6
Обидві половинки складіть лицьовими сторонами і зшийте. Виверніть чохол подушки. Складіть передню і задню деталі внутрішньої подушки всередину лицьовою стороною і зшийте, залишивши невеликий розріз. Виверніть подушку через цей отвір і набийте синтепоном. Зашийте отвір вручну потайним швом.
7
Зашийте розріз і вставте подушку в чохол. При необхідності чохол можна буде прати.