Як відігріти замерзлі труби.

Дачники, які змінили залізний водопровід на пластикові труби , щосили їх хвалять. Хоча основна проблема металевих труб в зимовий час поширюється і на пластик. Ця проблема - промерзання труб. У деяких випадках достатньо просто нагріти трубу зовні і гарненько її простукать, щоб позбутися від затору, але якщо труба промерзла в недоступному ділянці труби (у землі), тут потрібно діяти по-іншому.
Інструкція
1
Необхідно скористатися окропом. Але якщо труба невеликого перерізу, а лід скупчився в 20 метрах від виходу труби , здійснити вручну таку задумку не вийде. В цьому випадку буде потрібно здійснити деякі дії.
2
Знайти жорстку пластикову трубу (Не шланг) із зовнішнім діаметром, який трохи менше внутрішнього діаметра крана, яким закінчується доступний вам ділянку труби .
3
Дістати столітрову бочку і насос. Через воронку подавати окріп - не варіант. Якщо не знати, як механізувати цей процес, можна витратити багато часу.
4
Наповнити бочку 100 літрами окропу, причому постійно підігрівається.
5
Тепер можна приступати до позбавлення від льоду в трубі. Запіхну в неї трубу, по якій буде текти окріп. Потім увімкніть насос, який і буде закачувати окріп в трубу. Через кілька секунд ви вже напевно зможете проштовхнути трубу з окропом трохи далі. Хоча в лід ви все-таки упретеся.
6
В такому випадку потрібно поставити під кран відро, щоб через кілька циклів включення вашого насоса можна було набрати в це відро чистої і гарячої води, яка виливається назад і влити її в бочку. Тобто, ваші подальші дії полягають в наступному: ви підставляєте відро і чекаєте, поки воно наповниться. Після цього ви виключаєте насос, заливаєте воду з відра в бочку, ставите відро під кран і знову включаєте насос. Не забувайте також періодично просувати трубу з окропом вперед до упору.
7
Будьте готові до того, що з труби з напором хлине вода після того, як ви проб'єте крижану пробку. В цьому випадку вам слід швиденько витягнути трубу і закрити кран.