Як розкрутити групу вконтакте.

Розкрутити групу в контакті можна за допомогою різних способів. Тепер запрошувати в неї можна лише людей зі списку друзів, що не завжди зручно. Тим не менш, відмовлятися від задуманого не варто. Потрібно підібрати прийнятний метод, виходячи з матеріальних можливостей і власного бажання.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - інтернет;
  • - сім-карта;
  • - телефон мобільний.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою FvCheat. Вона популярна серед користувачів і є безкоштовною. Зручність пояснюється простим інтерфейсом і масою можливостей. Встановіть в цій програмі посилання на свою групу. Вам вистачить спочатку і 10 000 учасників. Зробіть записи на стіні і, користуючись програмою, поставте до цих записів лайки «Мені подобається».
2
Додайте свою рекламу в соціальній мережі ВКонтакте за допомогою таргетингу. Оплата тут виробляється по кліках або по показах. Рекламу можна розміщувати також і на інших сайтах, тільки спочатку доведеться домовлятися з адміністрацією цих ресурсів. Інформація про вашу групу з'явиться у користувачів під меню. Але цей спосіб довгий і вимагає фінансових вкладень.
3
Оберіть правильно тематику групи і розішліть запрошення друзям. Можливо, що деякі відгукнуться і залишать запити на вступ до групи вже своїм знайомим. На стіні залиште запис з пропозицією адмініструвати в групі. Це дуже важливо, оскільки постійно ви не зможете займатися управлінням, видаляти спам зі стіни, додавати нових користувачів, розміщувати відомості і т.д. Передплатники групи викладають до себе на стіну інформацію з вашої сторінки і рекламують її.
4
Створіть кілька профілів на різних осіб, додайте друзів і запросіть їх в групу. Тут не все просто. На один профіль можна вислати запрошення в друзі не більше, ніж 40 людям кожні 10 годин. По-друге, підтвердіть свою «реальність» за допомогою СМС. Вам буде запропоновано ввести в спеціальну графу код, який попередньо відісланий на номер мобільного телефону. Ви маєте право нічого не повідомляти системі, але кожен раз при спробі запросити друга доведеться вводити капчу. Купуйте 2-3 номери і за день запрошуйте в друзі 120 користувачів.
5
Зареєструйтеся на біржі фрілансу, наприклад, в «Адвего», в якості замовника і створіть замовлення, в якому пропишіть, що виконавець повинен вступити в певну групу і запросити туди своїх друзів. Суть - людині прийде запрошення від його друга, а не від незнайомої особи. Відсоток користувачів, що вступають в групу подібним способом, досягає 60-65%. Коштувати вам це буде близько 0,1 центів.
6
Поекспериментуйте з пошукової розкруткою. Створіть групу і назвіть її, наприклад, «Дівчата». Співтовариств з такою назвою багато, але за результатами пошуку ви все одно будете в самому кінці. Якщо додасте до назви одне-два слова, зможете підвищити популярність за рахунок більш рідкісного найменування. Коли в групі буде більше 2000 чоловік, підберіть вже більше високочастотний запит. Введіть «симпатичні дівчата» і чекайте результат, де будуть групи з меншим, ніж у вас, кількістю учасників. Перейменуйте групу в однойменний запит і опинитеся на початку.