Як привітати випускника вузу. Як привітати з іспитом.

Випускний у вузі - знаменне свято для кожного студента. У цей день для учнів настає нове життя, вони починають будувати свою кар'єру. Слід обов'язково привітати їх з цією важливою подією.
Інструкція
1
Виберіть час і місце для привітання. Саме від цього залежатиме те, як ви висловите випускникам похвалу. Можна зробити це на Останньому дзвонику. Даний невеличке свято, як і в школах, студенти відзначають в кінці останнього курсу, перед здачею підсумкових іспитів. У цьому випадку молодим людям буде приємно, якщо вони почують на свою адресу теплі слова від викладацького складу, який був з ними всі ці роки й пишається, що випускає таких обдарованих людей. Також до місця припадуть напутні слова з побажанням успіхів перед підсумковими випробуваннями.
2
Привітайте студентів відразу після успішної здачі державних іспитів. У цей момент кожен з них з чистою совістю може попрощатися з навчанням в університеті і коротати залишилися деньки в очікуванні вручення диплома. Похваліть учнів за старання, проявлену під час підсумкових випробувань, зазначивши, що для них це було зовсім нескладно, і побажайте так само успішно проходити через всі подальші випробування в житті.
3
Виразіть слова подяки під час вручення студентам дипломів або після даної церемонії. Це відмінний шанс передати особливо відзначилися молодим людям похвальні грамоти та цінні подарунки. Слід показати всім, наскільки вуз дорожить своїми студентами, і що на них повинні рівнятися всі.
4
Передайте вітання вже в неформальній обстановці, під час випускного. На цьому веселому святі вже незалежно від того, хто вітає студентів: викладачі, однокурсники або батьки, можна зробити це в неофіційній і навіть жартівливій формі. Наприклад, викладачі можуть сказати, наскільки хорошими друзями стали для них за весь цей час студенти, і виконати для них пам'ятну пісню. А самі учні можуть привітати один одного жартівливими грамотами, де написані самі різні якості однокурсників (наприклад, «Самому веселому прогульникові», «Кращому книголюбові» і т.д.).