Як святкують День незалежності Бразилії.

День незалежності в Бразилії відноситься до національних свят і відзначається з особливим торжеством і широким розмахом. Не дивно, адже він нагадує жителям про той момент, коли їх країна вперше стала вільною.
Вересень в Бразилії відзначений не тільки початком довгоочікуваної весни, але й дуже важливим національним святом - Днем незалежності. За традицією він відзначається 7 вересня, а готуються до нього жителі країни задовго до його наступленія.В цей день в 1822 році Бразилія перестала бути португальською колонією і була проголошена незалежною імперією. Хоча на чолі неї став син португальського короля Дон Педро I.Бразільци відносяться до даного свята особливо шанобливо, адже кожному з них з малих років притаманна гордість за свою країну. У День незалежності практично ніхто в Бразилії не працює, закрито багато торгові центри та магазини. А головні вулиці міст перекривають для зручності гуляють в цей день жітелей.В День незалежності зазвичай проходить урочистий військовий парад, на якому присутність президент Бразилії та всі члени уряду. Солдати військово-морських і сухопутних військ проносять вулицями міста національні прапори і прапори своїх військових училищ. Обов'язковими учасниками параду є темношкірі актори, одягнені в національні кольори країни - жовтий і зелений. Вони танцюють і співають національні пісні. Подивитися на це урочиста хода, що проходить в столиці країни - Бразиліа, збирається від 40 до 50 тисяч человек.В цей день в кожному населеному пункті проходять народні гуляння з концертами, конкурсами, танцями та костюмованими ходами акторів. На кожному розі розвиваються національні прапори Бразилії. А набережні Ріо-де-Жанейро забиті відпочиваючими, які приїхали з різних міст країни, щоб насолодитися святом на узбережжі Атлантичного океану і першими весняними днями. Завершується День незалежності традиційним барвистим феєрверком, який проходить зазвичай на головній площі бразильських міст.
У Бразилії крім феєричних карнавалів є й інші свята. Наприклад, День солдата, який відзначають наприкінці літа, адже Бразилія - країна з багатою історією, в якій були і військові битви.
Щороку 25 серпня Бразилія і вся армія країни відзначають Dia do Soldado/Soldier's Day (День солдата). Це свято всіх солдатів бразильської армії, який відзначається в День народження колишнього військового головнокомандувача всієї армії Бразилії - маршала Луїса Альвеса де Ліма е Сільва (25 серпня 1803 - 7 травня 1880) .Маршал зробив дуже багато для своєї країни, в 1869 році за свої заслуги у військових діях в Парагваї він отримав титул герцога Каксіас. На честь Луїса названі такі бразильські міста як Каксіас До Сул і Дуку Де Каксіас. За численні військові досягнення в 1961 році він був оголошений покровителем всієї армії Бразилії. День народження маршала був оголошений святом і названий Днем солдата ще в 1923 році.У цей день всі солдати шанують пам'ять свого великого співвітчизника, який більше 60 років витратив на бездоганну службу Бразилії в якості не тільки військового, а й державного керуючого, політика. Більше того, герцог Каксіас був інтегратором суверенітету Бразильської імперії і солдатом соціальної стабільності.Своімі заслугами маршал подає хороший приклад солдатам бразильської армії, і це свято є ще одним приводом нагадати військовим про їх обов'язки. З 1931 року всі кадети Бразильської військової академії носять точну копію шашки маршала Луіса.Со часом свято втратило свою урочистість і популярність, тому він більше не є загальнонаціональним вихідним днем і державним святом. Але відгомони цього дня проявляються в церемонії «Маленькій шашки», яка є військовим парадом для випускників академії Militar das Agulhas Negras.Во часи, коли День солдата святкували з розмахом, вся Бразилія йшла на урочистий фестиваль з оркестрами і військовими парадами. Це було дуже яскраве і феєричне видовище, карнавал вважався офіційним вихідним і національним святом.