Як навчитися красиво посміхатися. навчитися посміхатися красиво.

Посмішка здатна миттєво зачарувати або відлякати вашого співрозмовника. Щоб навчитися красиво посміхатися, потрібно постійно працювати над собою. Важливо не тільки виконувати тренування м'язів, але і стежити за станом зовнішнього вигляду губ і порожнини рота.
Вам знадобиться
  • Гігієнічна помада, макіяж губ, виконання мімічних вправ, догляд за порожниною рота.
Інструкція
1
Найкрасивіша усмішка - це симетрична посмішка. Якщо не розвивати за допомогою вправ мімічні м'язи, то володіти гарною посмішкою не вийде.
2
Щоб отримати гарну посмішку, необхідно стежити і за станом порожнини рота. Потрібно регулярно відвідувати стоматолога і доглядати за своїми зубами.
3
Великий вплив на посмішку робить правильний макіяж губ. Адже навіть найкрасивішу посмішку можна зіпсувати невміло нанесеною помадою. Якщо виникають труднощі з підбором правильного макіяжу для губ, можна звернутися за порадою до професійного візажиста.
4
Важливо не забувати про догляд за шкірою губ. Не допускайте її сухості і виникнення тріщин. Для догляду потрібно використовувати спеціальні бальзами, крему і гігієнічну помаду.
5
Щоб навчитися красиво посміхатися, виконуйте спеціальні вправи. Наприклад, для виконання такої вправи, як хоботок, необхідно витягати губи разом і потім розслабляти їх. Два рази на день по 15 витягувань.
6
Можна виконати наступну вправу: набрати повітря в легені, потім, щільно стиснувши губи, видихнути його. У цій вправі активно працюють м'язи щік.
7
Також хорошим тренуванням для формування красивої посмішки буде вправа, при якому потрібно зробити губи трубочкою і промальовувати в повітрі вісімку. Після виконання вправи дайте губам розслабитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yoyx0SYndww