Як зшити шкіряні чохли.

Інтер'єр будь-якого автомобіля більшою мірою залежить від зовнішнього вигляду передніх крісел і заднього дивана. Шкіряна обшивка може зробити салон вашої машини вельми привабливим. Однак пошив сидінь - це дуже дорогий захід. Тому набагато вигідніше виготовити шкіряні чохли.
Вам знадобиться
  • - шкіряний матеріал;
  • - швейна машинка;
  • - нитки;
  • - маркери;
  • - калька.
Інструкція
1
Виготовте викрійку для чохлів. Для цього необхідно зняти мірки з сидінь і заднього дивана і по ним зробити креслення. Якщо у вас є старі чохли, то можна зробити викрійку по ним. Для цього розпоріть старі чохли по швах і перенесіть всі розміри на кальку. Перевірте правильність виготовленої викрійки.
2
Виберіть матеріал для чохлів. Краще всього купити автомобільну шкіру, так як вона найкраще адаптована для використання в салоні машини. Також потрібно придбати нитки під колір обраної шкіри.
3
Нанесіть розмітку на тильну сторону автомобільної шкіри за допомогою кольорового маркера. Червоним маркером обведіть всі лінії, по яких потрібно вирізати заготовку. Виріжте заготовки для чохлів по всіх контрольних лініях.
4
Почніть зшивати чохли наметочним швом. Слідкуйте за тим, щоб кожен шов був рівним і акуратним, а також не створював зайвих складок і перекосів. Ретельно ховайте всі вузлики з тильного боку.
5
Натягніть чохли на сидіння, щоб перевірити правильність їх виготовлення. Якщо немає ніяких перекосів, то прострочите на швейній машинці все наметочним шви. Після цього видаліть намітку.
6
Пришийте блискавку на тильній стороні чохлів. Завдяки їй ви зможете легко знімати їх для регулярного чищення. Або ж можна пришити спеціальні липучки. Ретельно обробіть краю, загнув їх і прострочити на швейній машинці.
7
Виготовте з шматків шкіри спеціальні кишені, в яких ви зможете зберігати будь-які корисні речі. Їх можна пришити на боковинах або на тильній стороні сидінь.
8
Виготовте чохли для всіх підголівників по тій же схемі.