Як обшити автомобільний кермо шкірою.

Автомобільний кермо - це та деталь будь-якої машини, з якою найчастіше взаємодіє водій. Від частих дотиків поверхню бублика починає втрачати свій первинний зовнішній вигляд. Через протертою обшивки руки можуть зісковзнути при виконанні чергового маневру. Тому старий кермо є потенційною небезпекою. Щоб уникнути аварії і додати інтер'єру машини презентабельний вигляд, можна обшити рульове колесо шкірою.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації вашого автомобіля;
  • - викрутки та гайкові ключі;
  • - клей для шкіри;
  • - ножиці;
  • - нитки та голки;
  • - автомобільна шкіра;
  • - маркер.
Інструкція
1
Демонтуйте рульове колесо, попередньо відключивши акумуляторну батарею машини, щоб уникнути виникнення короткого замикання. Зніміть кожух керма. Акуратно викрутити центральну гайку і вийміть контрольну шпильку. Також необхідно акуратно від'єднати дроти подушки безпеки і звукового сигналу.
2
Зніміть мірки з керма. Вони необхідні для того, щоб зробити викрійку для обшивки. Діаметр рульового колеса можна дізнатися з керівництва по експлуатації вашої машини. За знятим мірками зробіть шаблон. Кілька разів перевірте його правильність.
3
Візьміть матеріал для обшивки і нанесіть на його тильну сторону розмітку. Для цього використовуйте шаблон і чорний маркер. Найкраще брати квадратний шматок шкіри. Так ви зможете заощадити матеріал.
4
Заготовка повинна складатися з двох частин. Одна їх них призначена для обшивки обода керма, а інша для його центральній частині.
5
Переконайтеся в правильності нанесеною розмітки і виріжте заготовки по контрольних лініях.
6
Почніть акуратно обшивати обід рульового колеса. Перед цим необхідно ретельно знежирити поверхню керма. Для цього використовуйте спеціальну очищувальну рідина. Також можна змастити кермо будь-яким ароматизованим складом.
7
Змащуйте поверхню обода спеціальним клеєм для шкіри в процесі обтягивания. Це запобіжить перекручування обшивки.
8
Слідкуйте за тим, щоб всі шви були акуратними і рівними. Інакше ваш кермо виглядатиме негарно.
9
Обтягніть центральну частину керма по тій же схемі. Після цього зшийте швами центральну частину і обшивку обода. Відкладіть обшитий кермо, щоб висох клей.
10
Встановіть рульове колесо в зворотному порядку. Відрегулюйте люфт.