Як підібрати стилі для дизайну квартири.

Стилем називається гармонійне поєднання змісту і форми, він властивий не тільки різними напрямками в мистецтві, а й того простору, яке вас оточує. У дизайні інтер'єрів дуже важливо дотримуватися певного стилю, щоб ваша квартира і її оформлення були комфортними для вас, відповідали вашому способу життя, світосприйняттям. В цьому випадку ваш будинок буде тим місцем, де ви зможете сховатися від життєвих бур, відновити сили і відпочити душею.
Інструкція
1
Професійні дизайнери та журнали по інтер'єру запропонують вам сьогодні безліч стилістичних напрямків. Серед них ви завжди зможете вибрати саме те, яке в повній мірі зможе відобразити вашу індивідуальність і зробити квартиру оригінальною і неповторною. Той стиль, який в повній мірі представляє звички, характер і темперамент господаря квартири, буде для нього найбільш функціональним і зручним.
2
Якщо в квартирі проживає одна людина, оформити всі її приміщення можна в одному стилі. Важче підібрати стилі для дизайну квартири, коли в ній проживає кілька людей різних поколінь, темпераментів і інтересів. В цьому випадку реалізувати побажання кожного можна в їх особистих приміщеннях, спальнях, кабінетах. Але, звичайно, виграшніше виглядає квартира, оформлена в єдиному стилі.
3
Якщо відштовхуватися від сучасних тенденцій, зверніть увагу на популярний стиль «прованс», в якому ці тенденції вдало поєднуються з деякою старомодною наївністю. Такий стиль підійде і літнім, і молодим людям. Його виберуть ті, хто хоче привнести в своє життя трохи сільської простоти і затишку, ті, хто хоче будинки відпочити від міського життя. Його основними елементами буде проста плетені меблі, драпірування з квітковим малюнком, м'які тони з яскравими акцентами. Характерна для цього стилю меблі: комоди, окремо розташовані буфети, навісні полки прекрасно поєднуються з грубуватою фактурою підлоги і стін.
4
Не менш популярний і стиль «хай-тек», який підійде динамічним молодим господарям квартири, для яких звична і комфортна урбанізоване середовище проживання. Для цього стилю характерна відсутність розкоші в інтер'єрі - тільки ділової мінімалізм і функціональність. Його основними елементами стануть правильно підібране світло, однотонна меблі строгих прямих силуетів, простих геометричних форм, відсутність всяких драпіровок, широке використання скляних, пластикових і металевих деталей.
5
Ще один цікавий стиль - «лофт» (з англ. - Горище), який теж відмінно підійде сучасній людині, в розпорядженні якого є простора квартира з високими стелями. Характерними ознаками стилю стануть неприкриті несучі балки і конструкції, що проходять поверх підлоги і стін, комунікації, труби, вентиляційні короба. Для цього стилю доречна неоштукатуреними цегляна кладка, металеві сходи, сталеві побутові прилади.
Корисна порада
Запропоновані стилі завоювали популярність, оскільки їм властива висока функціональність, креативність, привабливість і затишок. Це ті стилі, які можна адаптувати під себе, з урахуванням своїх потреб за допомогою елементів дизайну, характерних деталей в оформленні інтер'єру. Полегшить вам цю роботу рада професіонала, не нехтуйте ім.