Як виконати ремонт балкона.

Практично у всіх квартирах є балкон, який може використовуватися не тільки для зберігання речей, а й як окрема, витончена кімната. Для ремонту балкона необов'язково наймати будівельну бригаду, його можна зробити і своїми силами.
Інструкція
1
Позбавтеся від старих покриттів і тендітних перегородок. Слід перевірити цементні поверхні на наявність бухтящіх елементів і пустот, розчистити і вже після цього зацементувати всі щілини і діри. При необхідності балкон можна також ошпарити по периметру і зміцнити рамою з швелера або металевого куточка.
2
Займіться утепленням підлоги. Робити це зручно за допомогою плит з екструдованого пінополістиролу. Даний матеріал є легким і щільним, відмінно справляється з навантаженнями і надовго зберігає тепло. При укладанні таких плит на рівну поверхню слід приклеювати їх спеціальним клеєм і додатково закріплювати пластиковими дюбелями. Поверх клею встановлюється монтажна сітка, а після висихання поверхня підлоги заливається самовирівнювальною сумішшю.
3
Утепліть стіни пінополістирольними плитами. Якщо дотримуватися в правильному порядку технологію монтажу, то вийде міцна поверхня, немов бетонна плита. Такі стіни вже готові під фарбування або обробку декоративними матеріалами. У разі обшивання балкона МДФ або вагонкою необхідно заздалегідь закласти всі щілини. Монтажною піною задуваються ті, що розташовані всередині, а зовнішні додатково ізолюються.
4
Приступите до облицювання стін та стелі. В якості ефективного і недорогого рішення для ремонту балкона часто застосовується пластикова вагонка. Окрім простоти в установці і високої міцності вона має гарну теплоізоляцією завдяки наявності стільникових пустот. Таке покриття не вимагає великого відходу, а його термін служби - більше 10 років.
5
Виконайте облицювання панелями стелі, потім стін. Спочатку до поверхні прибивається куточок чи іншій монтажний профіль, що дозволяє зафіксувати ряд панелей. Вагонку вставляють в пази, відступивши від потрібного місця кілька сантиметрів. Панель акуратно зсувається, поки не займе потрібно становище. Підрівняйте виступаючі краї, і обробку на цьому можна вважати закінченою.