Як попросити підвищення зарплати.

Зазирнувши на біржу праці в інтернеті або купивши відповідну газету, ви побачили, що фахівці вашого рівня отримують значно більше. Але у вас на роботі планових підвищень зарплат не вироблялося вже давно. Можливо, це не привід шукати нове місце роботи, а лише натяк на те, що настав час поговорити про збільшення окладу.
Інструкція
1
Перед розмовою з начальством краще підготуватися: згадайте свої заслуги за час роботи, при можливості постарайтеся знайти для них конкретні грошові показники (створили нову модель меблів або одягу, заощадили на податках фірми в минулому кварталі, залучили нових клієнтів). Якщо ви довго і продуктивно працюєте, у вас, напевно, знайдеться кілька таких досягнень.
2
Правильно виберіть час для бесіди з керівником. Розмова про надбавку потрібно вести в конфіденційній обстановці, краще вибрати період, коли у фірми немає фінансових проблем і глобальних витрат. Психологи стверджують, що кращий час для такої розмови - середина тижня і середина дня. Тон вашої бесіди повинен бути рівним і ввічливим, не потрібно згадувати старі образи або починати розмову з претензій.
3
Не варто просити прибавку більше 10-15% від існуючої зарплати , інакше у роботодавця виникне спокуса пошукати вам заміну. Цифровий вираз бажаної прибавки краще випередити не лише розповіддю про минулі досягнення, а й конкретними пропозиціями, які сприяють зростанню добробуту фірми в майбутньому. Загальні слова про піклуванні спільній справі можуть закінчитися загальними словами про ваших майбутніх фінансові успіхи.
4
Метод шантажу, коли ви заявляєте, що знайшли краще місце, іноді теж може бути виправданий, але його варто використовувати, тільки якщо ви впевнені у своїй цінності для компанії і без зайвого тиску. В іншому випадку, замість зростання зарплати вам запропонують написати заяву за власним бажанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Cr0fG4W3Ckg
Корисна порада
попросити підвищення зарплати, запитати про підвищення зарплати, планування зарплати