Як здійснити внутрішню обробку балкона.

Утеплення та оздоблення зроблять балкон продовженням кімнати, збільшивши таким чином корисну площу житла. За допомогою сучасних матеріалів можна самостійно створити затишок і поліпшити мікроклімат балкона, а значить і квартири в цілому.
Вам знадобиться
  • - утеплювач;
  • - віконні блоки;
  • - гіпсокартон;
  • - саморізи;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Приберіть з балкона всі речі і предмети меблів. Якщо потрібно, замініть віконні блоки. Для скління краще використовувати пластикові вікна, оскільки вони зберігають тепло і не пропускають всередину дощ і підталий сніг. Все це особливо актуально в умовах лоджії. Зверніть увагу на віконний профіль. Для кращого теплозахисту вибирайте 70 профіль і подвійний склопакет.
2
Щоб заощадити балконний простір, встановіть вікна на рейковому ходу. Якщо ж ваш вибір все-таки впав на вікна, що відкриваються і закриваються поворотно-відкидним способом, пам'ятайте, що одна віконна секція при відкриванні займають багато місця. Доцільніше зробити дві секції відкриваються.
3
Утепліть парапет, стеля і бічні стіни балкона, суміжну з кімнатою стіну утеплювати немає необхідності. Вибираючи утеплювач, зупиніть свій вибір на тому, який стійкий до впливу вологи, не виділяє токсичні пари, не горючий і не стане принадою для комах і гризунів. Також він повинен володіти гідро-, звуко- і Вітроізоляційна властивостями. Цими якостями володіє, наприклад, пенофол, покритий шаром алюмінієвої фольги.
4
Всі стики, щілини і кути на стінах балкона проклейте герметичній стрічкою. Потім прибийте на стіни дерев'яні лаги. Пришийте на них шар пінофола, створивши таким чином повітряний прошарок. Поверх цього шару вмонтовуйте листи пеноплекса, а зверху - знову шар пінофола. Щоб листи добре трималися і не проривалися, використовуйте спеціальні притиски з отворами під саморізи. Аналогічним чином утеплите стелю.
5
Утепліть підлогу. Для цього прокладете його пінофолом, і, покривши ламінатом, закріпіть за допомогою плінтуса. Обшийте балкон гіпсокартоном. Загрунтуйте його поверхню перед поклейка шпалер або фарбуванням.