Як вести щоденник харчування дитини.

У міру зростання дитини змінюються його потреби в харчуванні. У віці 5-6 місяців грудне молоко або суміш вже не можуть забезпечити достатнє надходження в організм калорій, вітамінів та поживних речовин, тому в цей час вводять прикорм. Але якщо малюк схильний до алергії, нові продукти слід пропонувати йому з обережністю, а щоб відстежити реакцію на той чи інший вид їжі, потрібно вести харчовий щоденник.
Вам знадобиться
  • - зошит;
  • - ручка.
Інструкція
1
Щоденник харчування дитини корисний не тільки мамі, але і лікарю-педіатру: з його допомогою можна визначити підвищену чутливість малюка до різних продуктів, своєчасно виявити алергени і виключити їх з раціону. Якщо у вашої дитини є симптоми харчової алергії, ведіть харчовий щоденник постійно і не забувайте показувати його лікаря.
2
Заведіть спеціальний зошит і расчертите її на стовпці: дата, час, вид продукту, кількість, зміни (шкіра, органи травлення, органи дихання), примітки. У графах «Дата» і «Час» фіксуйте кожний прийом їжі: сніданок, обід, полуденок, вечеря, а також перекушування в перервах (яблуко, печиво, кефір і т.д.).
3
В осередку «Вид продукту» вказуйте найменування, склад і виробника. Дитячий сирок або йогурт з різними фруктовими та ягідними добавками може по-різному сприйматися організмом малюка. Так само справа йде і з однойменної продукцією різних виробників. Зокрема, в м'ясне, овочеве пюре та другі страви промислового виготовлення можуть додаватися як соняшникова, так і ріпакову олії, що дають різну реакцію, а склад, зазначений на етикетці, може не відповідати заявленому в назві. Робіть позначки про склад і тоді, коли готуєте їжу дитині самостійно.
4
У стовпці «Кількість» вказуйте в грамах з'їдений малюком обсяг продукту. Вводите новий вид їжі з 0,5 чайної ложки, поступово збільшуючи кількість до вікової норми, і відзначайте це в щоденнику харчування. Майте на увазі, що порція в 10 г може не викликати алергії, але при 60-70 г реакція проявиться.
5
Розділіть графу «Зміни» на 3 частини. У першій записуйте прояви на шкірі: свербіж, висипання, набряки, ступінь вираженості, локалізацію. У другій частині відзначайте реакцію на продукт з боку органів травлення: зригування, блювота, біль у животі, пронос, особливості цих явищ. У третій частині вказуйте відповідь органів дихальної системи на введення нової їжі: нежить, кашель, утруднене дихання. Записуйте також час прояву тієї чи іншої реакції організму на продукт.
6
Разом з тим існує ряд причин, які можуть ввести в оману з приводу наявності у малюка алергії на їжу. Наприклад, в день введення нового виду їжі йому було зроблено щеплення, він брав лікарські препарати, надів білизна, випрана новим порошком, і т.д. Тому обов'язково вказуйте такі обставини в розділі «Примітки». Можливо, що наступного разу і при інших умовах дитина сприйме новий продукт нормально.