Як доглядати за чавунним посудом з покриттям.

Незважаючи на старовинне походження, посуд із чавуну досі не втратила своєї популярності. Вона універсальна, довговічна і володіє надійними характеристиками міцності. Висока теплоємність матеріалу дозволяє посуді довго зберігати тепло, рівномірно розподіляючи його по масивним стінок.
Вам знадобиться
  • - рідкий миючий засіб; - М'яка губка; - Рослинна олія; - Вода.
Інструкція
1
Чавунний посуд з емалевим покриттям призначена для гасіння і смаження на будь-яких варильних поверхнях і типах плит. Зовнішня поверхня посуду покрита чорною або кольоровою стеклоемалью. Внутрішня - антипригарной безгрунтовой матовою стеклоемалью.
2
Завдяки гігієнічному і високоміцному стеклоемалевим покриттю, посуд при нагріванні не виділяє шкідливих речовин і не вступає у взаємодію з харчовими продуктами. Щоб посуд служила довго, використовуйте її за призначенням та дотримуйтесь нескладні правила експлуатації.
3
Нову емальований посуд перед використанням вимийте з рідким милом і ретельно промийте. Таку начиння, на відміну від простої чавунного посуду без покриття, допустимо мити в посудомийній машині. Перед цим прочитайте рекомендації виробника в інструкції або на упаковці.
4
Виріб, покрите емаллю, змастіть перед використанням маслом, нагрійте до 100оС і трохи прожарити. Оскільки емаль може зіпсуватися від занадто високих температур, не перегрівайте посуд. Також уникайте різкого охолодження і механічних пошкоджень шару емалі. Якщо це все-таки відбудеться, утримайтеся від подальшого вживання її в господарстві. Справа в тому, що на місці відколу емаль буде відділятися і опинятися в їжі, а чавун під нею почне іржавіти.
5
Мийте емальоване виріб не відразу після приготування їжі, а через деякий час. Не використовуйте для миття чавунних виробів агресивні за своїм хімічним складом, абразивні миючі засоби та матеріали. При готуванні користуйтеся дерев'яними або полімерними інструментами. Упевнитися в тому, що виробник допускає використання металевих предметів, можна, уважно прочитавши інструкцію, прикладену до виробу.
6
Слідкуйте, щоб діаметр дна емальованого посуду дорівнював або перевищував діаметр нагрівального ділянки плити. Язики полум'я повинні стосуватися дна начиння і не потрапляти на її стінки. Це дозволить їжі НЕ пригорати, а посуді - не перегріватися.
7
Щоб легко видалити пригорілі залишки їжі, додайте у воду трохи миючого засобу і нагрійте цю суміш в чавунному посуді протягом декількох хвилин. Потім просто вимийте посуд губкою, обполосніть і просушіть.