Як здійснити установку витяжки.

Кухонна витяжка є незамінним атрибутом сучасної кухні. Запахи і гар, неминуче супроводжують процес приготування їжі, будуть поглинені цим приладом, і повітря в будинку буде завжди залишатися чистим.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - рулетка;
  • - дюбелі;
  • - розетка;
  • - воздухоотвод.
Інструкція
1
Запорукою безпечної та ефективної роботи витяжки є її правильний монтаж, вироблений з урахуванням всіх необхідних вимог. Залежно від типу витяжки її можна прикріпити до стіни, розташувати окремо в центрі кухні або вбудувати в шафу.
2
Висота, на якій потрібно встановлювати прилад, залежить від типу кухонної плити. Якщо кухня обладнана вручений поверхнею або електричною плитою, витяжка повинна висіти не нижче, ніж на 0,5 м від неї. Якщо ж на вашій кухні - газова плита, це відстань, у зв'язку з небезпекою займання фільтра витяжки від відкритого вогню, повинно перевищувати 0,65 м.
3
Максимальна висота розташування витяжки становить від 0,7 до 0,85 м. Якщо ви бажаєте повісити пристрій ще вище, виберіть більш потужну модель. При збільшенні зазначеного відстані в два рази буде потрібно виріб, в чотири рази перевершує за потужністю середньостатистичну витяжку.
4
Ширина пристрою залежить від розмірів плити. Витяжка повинна дорівнювати ширині вручений поверхні або перевищувати її, але ні в якому разі не бути вже. Чим більше витяжка, тим з більшою ефективністю вона буде забирати повітря і очищати його. Також на роботу приладу великий вплив робить щільність фільтра. Наприклад, для дрібнішого фільтра, який краще очищає повітря, буде потрібно двигун могутніше.
5
Для установки витяжки, працюючої лише в режимі рециркуляції, відзначте на стіні точки для дюбелів. Просвердлите в місцях розмітки отвори і підвісьте пристрій. Встановіть на місце кожух і підключіть пристрій до електромережі. Зробіть для витяжки окрему розетку і заземлите її.
6
Щоб правильно монтувати проточну витяжку (працюючу на воздухоотвод), встановіть воздуховод. Зверніть увагу на діаметр вихідного отвору самої витяжки: чим він більший, тим більша кількість повітря буде прогоняться. Повітропровід повинен мати мінімум вигинів. Кріпите його до стелі або стіни за допомогою декоративних держателів або хомутів.