Як лікувати очі кошеняті.

Рухливі і грайливі кошенята часто страждають від різних захворювань очей. Вони можуть пошкодити їх під час гри або занести в них інфекцію. Ветеринари відзначають, що останнім часом почастішали випадки захворювань вірусного та алергічного характеру. Якою б не була причина, яка викликала нездужання, краще відразу показати тварину фахівцеві, але навіть якщо такої можливості немає, лікувати очі кошеняті потрібно обов'язково.
Вам знадобиться
  • - Краплі «Барс»;
  • - антигістамінний препарат «Паразіцід»;
  • - настій ромашки;
  • - очні краплі «тобрадекс», «Ціпровет »,« Ірис ».
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що з очей кошеня виділяється слиз, її невелика кількість - це природно. Насторожити вас має рясне безперервне сльозотеча, воно є характерною ознакою початку хвороби. Це не обов'язково очне захворювання, може бути, наприклад, ринотрахеит, такі симптоми може викликати і внутрішня інфекція. До того як його огляне ветеринар, закапайте йому в очі краплі «Барс», ними промивають очі при травмах, для лікування і профілактики кон'юнктивітів, кератитів і блефаритов.
2
Якщо у кошеняти після сну на століттях по краях очей з'являються скоринки темно-коричневого кольору, ця ознака може бути симптомом наявності глистів, яких можна вилікувати «Паразіцідом» (для кошенят у вигляді суспензії). Під час лікування ока йому можна промивати за допомогою піпетки настоєм ромашки або спить чаєм. Контролюйте апетит і туалет кошеня.
3
Самим часто зустрічається захворюванням очей у кошенят є кон'юнктивіт - запалення внутрішньої оболонки століття. Причиною його можуть стати механічні травми і багато інфекційних захворювань, у тому числі і панлейкопенія (чума). Визначте причину по характеру виділень з очей. Хвороботворні бактерії стануть причиною гнійних виділень, серозні - часто є наслідком вірусної інфекції, слизові - алергічного кон'юнктивіту.
4
Гнійні виділення і «закисання» очей, викликані їх забрудненням та відсутністю гігієни, характерні для бездомних тварин, можна вилікувати очними краплями «тобрадекс», промиванням настоянкою ромашки або фурациліном. Хороший ефект дає тетрациклінова мазь, але перед тим як закласти її, обов'язково промийте тварині очі, знявши перед цим виділення стерильним бинтом.
5
У важких випадках, коли у кошеняти спостерігаються септичні виразки рогівки, гнійники на століттях, інші яскраво виражені інфекції переднього відрізка ока, а також сильні пошкодження і травми очного яблука і прилеглих тканин, вам на допомогу прийдуть краплі «Ірис». Виразки рогівки і важкі випадки гострого кон'юнктивіту також можна вилікувати за допомогою очних крапель «Ціпровет», але краще при подібних станах звернутися за допомогою ветеринара.
Корисна порада
Виділення слизу з очей кошеня може бути викликано алергічною реакцією на корм. Якщо до цього ви вводили в його раціон нові прикормки, виключіть їх на час, щоб переконатися, що причиною «закисання» очей стали саме вони.