Як забезпечити безпеку дітей в подорожі.

Подорожувати з маленькими дітьми завжди дуже відповідально, особливо коли доводиться їхати в далекі країни. У зв'язку з цим дуже важливо заздалегідь передбачити безліч речей, здатних забезпечити безпеку дитини під час поїздки.
Інструкція
1
Правильно виберіть країну. Різка зміна клімату досить важко переноситься будь-яким організмом, а тим більше дитячим. Не варто вибирати для подорожі з маленькою дитиною ті країни, в яких погода сильно відрізняється від звичної йому. Найкраще відвідувати жаркі країни влітку, а холодні - взимку. Так малюк краще перенесе акліматизацію.
2
Розробіть максимально легкий маршрут. Подумайте, поїздка в якому транспорті буде більш комфортною і приємною для вашої дитини. Якщо належить подолати велику відстань, простіше це зробити на літаку.
3
Дізнайтеся, де будуть розташовані найближчі від вашого місцезнаходження лікарні або травматичні пункти, щоб не втрачати час при виникненні нещасного випадку. А також як до них проїхати, викликати лікаря і яким чином здійснюється медична допомога в тій країні, куди ви прямуєте.
4
Підготуйте дитину до поїздки. Якщо йому вперше доведеться тривалу подорож на незнайомому транспорті, дуже важливо поговорити з ним про це. Наприклад, показати йому картинки з літаком або поїздом, із захопленням розповідаючи про те, як цікаво на них їздити. Щоб у нього не було стресу при зльоті, постарайтеся заздалегідь приблизно відтворити гучний гул або розповісти про можливі відчуттях.
5
Запасіться потрібними речами. Під час поїздки з дитиною під рукою завжди повинна бути пляшка з водою, чисті серветки, змінний одяг і мінімальний набір медикаментів (антисептики, бинти, жарознижуючі та антигістамінні препарати, сорбенти і таблетки від захитування). Бажано взяти з собою пару улюблених іграшок, його чашку або ложку, щоб малюку було комфортніше від присутності звичних речей, і які-небудь ласощі для відволікання дитини. Маленьким діткам обов'язково потрібен горщик.
6
Подбайте про харчування малюка під час поїздки. Для крихіток дуже важливо мати під рукою звичні їм суміші та кашки. Дітям постарше слід максимально забезпечити звичайний режим - годувати в певний час і давати знайомі продукти. Дуже важливо не харчуватися в неперевірених місцях або точках швидкого харчування. Також не слід давати їм екзотичні страви. Це дозволить уникнути проблем з отруєнням.
7
Слідкуйте за дитиною. Хоча за всі пригоди маленьких дітей неможливо контролювати, необхідно максимально зосередити на цьому знімання. Також дуже важливо не водити їх по тих місцях, де легко отримати травму. А в жарких країнах постаратися уберегти малюка від теплового та сонячного удару.