Як відвідати всі визначні пам'ятки Відня під час поїздки.

Відень - неймовірно красиве місто, що має багатовікову історію. Не дивно, що за цей час в ньому було створено безліч творів мистецтва, з якими потрібно обов'язково познайомитися під час подорожі.
Інструкція
1
Щоб встигнути відвідати всі визначні пам'ятки Відня за одну поїздку, заздалегідь дізнайтеся про їх існування. Для цього можна скористатися інтернетом або спеціальною літературою. Сьогодні існує маса книг, серед яких дуже зручними є путівники - в них не тільки описані цікаві місця, а й вказано, як до них пройти. Ну а в інтернеті сьогодні можна знайти цілі сайти, присвячені пам'яткам Відня.
2
Зверніть увагу, що багато історичних пам'яток знаходяться на вулиці Ringstrasse, оперізує центр Відня у формі великої підкови. Уздовж цієї вулиці розташовані старовинні архітектурні будівлі та розбиті прекрасні парки. Пройшовшись по ній, можна побачити побудовану в 1883 році Ратушу, у якій працює муніципалітет міста, красива будівля Парламета і найвідоміший міський парк Відня під назвою Standtpark. Ну і, звичайно, варто обов'язково зазирнути у віденську оперу (Staatsoper) - один з центрів світової музичної культури. А в центрі Старого Міста, на Соборній площі, можна побачити собор Святого Стефана, побудований ще в 12 столітті.
3
Почитайте відгуки мандрівників про поїздку в це місто. Завдяки ним ви зможете дізнатися багато цікавих місць і зрозуміти, скільки доведеться витратити коштів і часу на ту чи іншу екскурсію. А також про те, як краще організувати свою подорож, щоб все встигнути.
4
Якщо ви збираєтеся їхати через туристичне агентство, поставте свого менеджера до відома, що хочете ознайомитися з усіма пам'ятки австрійської столиці. Можливо, він зможе скласти вам індивідуальний тур або грамотно спланувати програму з безліччю різних екскурсій.
5
Вирушаючи в самостійну подорож, постарайтеся заздалегідь скласти маршрут по визначних пам'ятках. Завдяки цьому вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на організаційні моменти. Продумайте, на якому транспорті вам краще дістатися в ту чи іншу частину місту, І, звичайно, якнайкраще вивчіть карту Відня. З тієї ж Ringstrasse можна пройтися пішки (2 години) або проїхати на спеціальному екскурсійному трамвайчику (30 хвилин), шлях якого пролягає по внутрішній стороні «підкови». Можна купити одноразовий квиток за 6 євро або добовий, щоб мати можливість виходити на кожній зупинці. Їздить такий трамвайчик з 10 до 18 годин кожні 30 хвилин.
6
Якщо є можливість, постарайтеся забронювати квитки на екскурсії або фестивалі, які збираєтеся відвідати. У вихідні або святкові дні є вірогідність не потрапити на бажане захід, так що варто подбати про це заздалегідь. Наприкінці червня в австрійській столиці, наприклад, проходить знаменитий музичний фестиваль під відкритим небом, куди з'їжджаються музиканти з різних країн.
7
Для того щоб відвідати всі визначні пам'ятки Відня, потрібно вирушати туди як мінімум на 10 днів. Справа в тому, що австрійська столиця неймовірно багата на дивовижні і красиві місця, будівлі, виставки, концерти та фестивалі. Тому велика ймовірність навіть за цей строк не встигнути обійти їх все, так як в кожному з них хочеться затриматися.
Відень - один з найкрасивіших європейських міст. Австрійська столиця прекрасна в будь-який час року. Якщо ви небайдужі до музики, живопису, архітектурі; розбираєтеся в моді, кухні, напоях і просто маєте смак до життя, це місто не залишить вас байдужим.
Інструкція
1
Збираючись до Відня, перегорніть путівники і складіть свій власний маршрут. Пам'ятних місць, красивих куточків, замків, фонтанів і скульптур у місті та його околицях так багато, що відпустки на їх огляд вам точно не вистачить. Тому виберіть найцікавіші для себе місця і приділіть їх вивченню особливу увагу.
2
Почніть список з будь-якого з десятків віденських музеїв. Серед найвідоміших: Моцартхаус, де була написана опера «Одруження Фігаро», будинок-музей Зігмундта Фрейда з оригінальною колекцією особистих речей знаменитого психоаналітика, музей Сіссі - улюбленої австрійцями ексцентричної імператриці Єлизавети. Любителям моди варто зайти в Історичний музей, де зберігається величезна колекція одягу XVIII століття, а також найбільша в Європі спеціалізована бібліотека.
3
Обов'язково зробите пішу прогулянку по історичному центру Відня . Оцініть архітектурні ансамблі в стилі бароко, вулиці, які зберегли типовий вигляд позаминулого століття і знамениті віденські сади.
4
Неодмінний пункт програми - відвідування віденських палаців. Відвідайте Шенбрунн - колишню резиденцію Габсбургів, знамениту архітектурним ансамблем, колекцією живопису та декоративного мистецтва, а також розкішним парком. Не менш прекрасний Бельведер - два чудових особняка, що розташувалися в мальовничому саду з фонтанами.
5
Якщо ви небайдужі до музики, купите квиток у віденську Оперу. У вересні, з початком музичного сезону, тут починаються прем'єри і гастролі світових зірок. Ціни на квитки починаються від 20 євро.
6
Тим, хто віддає перевагу більш земні задоволення, варто зайти в один з найкрупніших парків атракціонів - Prater. Тут зібрані всілякі каруселі, гойдалки, тарзанки і гірки, а також величезне «чортове колесо». Для любителів коней і ставок мається не менш знаменитий іподром.
7
Якщо ви потрапите до Відня в лютому, обов'язково відвідайте один із знаменитих балів. Їх влаштовують повсюдно. Ви можете придбати квиток і брати участь в якості танцюриста або просто подивитися на веселощі з гальорки. Сукні та смокінги можна привезти з собою або взяти напрокат. В програмі класичні та сучасні танці, а в деяких випадках закуски і шампанське. Ціни на квитки починаються від 30 євро, а для студентів передбачені знижки.
8
Не забудьте і про харчових пам'ятках австрійської столиці. Обов'язково зайдіть в віденські кондитерські. Тут подають всілякі десерти, головний з яких - знаменитий торт «Захер», рецепт якого тримається в строгому секреті. Обов'язково спробуйте шматочок разом з чашкою кави з молоком, зрозуміло, звареного «по-віденськи».