Як вибрати собачий розплідник.

До вибору собаки потрібно підходити відповідально, адже чотириногий друг проведе разом з вами 10-15 років. Якщо ви вирішили придбати породисте пса, то найкраще зробити це в розпліднику.
Інструкція
1
Купуючи собаку в розпліднику, ви можете бути впевнені, що з маленького пухнастого грудочки згодом виросте дійсно вівчарка або російський спанієль. На пташиному ринку вам цілком можуть продати метиса під виглядом породистого пса. Крім того, відповідальні власники розплідників з розумом підходять до вибору особин для схрещування, посилюючи позитивні якості в потомстві і усуваючи недоліки. Вибираючи цуценя у зареєстрованого заводчика, ви купуєте здорову і красиву собаку.
2
На жаль, зустрічаються власники розплідників, які прагнуть заробити якомога більше грошей на своїх тварин, які продають слабких і хворих цуценят, які не відповідають стандартам породи. Щоб уникнути цього, постарайтеся знайти якомога більше інформації про розплідниках в вашому регіоні. Відвідуйте їх сайти, читайте відгуки.
3
Зайдіть на форум, присвячений обраної вами породі. Практично на всіх монопородних ресурсах є розділи, де власники собак розповідають, в якому розпліднику вони брали своїх тварин, сподобалися і їм заводчики, не зіткнулися вони з якими-небудь труднощами. Розпліднику, що має позитивні відгуки від людей, які знаються на породі, можна довіряти.
4
На сайті розплідника подивіться фотографії батьків і цуценят з попередніх приплодів. Оцініть їх зовнішній вигляд, подумайте, чи подобаються вам ці тварини. Ваша майбутня собака буде схожа на них, тому, якщо вам не подобається, як виглядають пси з цього розплідника, сміливо переходите до наступного. У кожного заводчика своє бачення породи. Хтось віддає перевагу сильних і кремезних псів, комусь подобаються більш легкі і стрункі собаки. Вибирайте те, що вам до душі.
5
Домовтеся з власником розплідника і їдьте до нього в гості. Поспілкуйтеся з дорослими собаками - вони повинні бути здорові, з міцною і стійкою психікою, не проявляти до вас агресії. Оцініть умови, в яких живуть тварини.
6
Не відмовляйтеся від співпраці з розплідником, перебувають в іншому місті. Якщо він володіє позитивними відгуками, вам подобаються собаки і заводчик, сміливо домовляйтеся про покупку. Швидше за все, власник розплідника надасть вам допомогу в перевезенні цуценя.