Як підібрати модні аксесуари для волосся.

Доглянуті і красиво укладене в зачіску волосся додають жінці шарм і притягують чоловічі погляди. Аксесуари для волосся надають завершеність стильному, модному і вишуканому образу. Як і будь-які прикраси, їх потрібно вміти правильно підбирати.
Інструкція
1
Вибираючи аксесуари для волосся, звертайте увагу на їх якість. Зроблене з дешевої пластмаси виріб навряд чи вас прикрасить. Виняток можуть становити етнічні прикраси для волосся, які привнесуть в ваш образ властивий їм колорит. Чим старше жінка, тим дорожче повинні бути аксесуари для волосся. Недорогі пластмасові прикраси більше підходять молодим дівчатам. Жінкам більш старшого віку потрібно віддавати перевагу дорогим аксесуарам з натуральних матеріалів або з дорогоцінними каменями. Бажано, щоб це були моделі відомих дизайнерів або оригінальні вироби авторської роботи.
2
При виборі аксесуарів для волосся потрібно враховувати свій цветотип. Власницям теплого відтінку волосся - каштанового, рудого, мідного - підійдуть аксесуари теплих і золотистих тонів, а попелястим блондинкам, русявим і пекучим брюнеткам з білою шкірою - сріблясті і холодні відтінки. Підбирайте аксесуари для волосся в тон вашого наряду. Вони повинні гармоніювати з вашим чином, одягом, іншими прикрасами, рукавичками, сумочкою, взуттям. Підбираючи відповідні аксесуари для волосся, потрібно не забувати про почуття міри. Велика кількість об'ємних прикрас, блискіток, заколок може зробити ваш образ дещо вульгарним.
3
Найбільш легко вибрати шпильку для волосся, т.к. цей універсальний аксесуар підходить абсолютно всім. З її допомогою ви зможете створювати найрізноманітніші зачіски - від повсякденних до вечірніх. Заколка правильної геометричної форми, без зайвих прикрас підійде любителькам активного способу життя, а у вигляді одного або декількох квіток - для романтичних панночок. Для нічних клубів і гламурних вечірок можна підібрати заколки, зроблені з підкресленою розкішшю. Такі аксесуари можуть бути прикрашені дорогоцінними каменями або дорогою тканиною. Влітку особливо актуальні заколки з натуральних матеріалів, оформлення намистинами, бісером, незвичайним плетінням, орнаментами з етнічними мотивами.
4
Гумки для волосся дуже зручні у використанні для активного відпочинку і при заняттях спортом. За допомогою цього нехитрого аксесуара можна зробити зачіску «кінський хвіст», яка виглядає дуже сексуально. Гумки бувають різними за розміром, фактурою і кольором. Також у продажу існують їхні декоративні варіанти - наприклад, з приклеєним квіткою з пластмасових бусинок. Однак використовувати подібні гумки на який-небудь коктейльній вечірці не дуже доречно. В цьому випадку краще приховати просту гумку іншими аксесуарами для волосся.
5
Обідки і обручі для волосся - тренд сезону 2012. Модель обруча підібрати дещо складніше, ніж заколки, т.к. він підходить далеко не всім. Найбільше обручі йдуть дівчатам з овальною формою обличчя, які можуть сміливо носити будь-яку модель. Дівчатам, що мають квадратну форму обличчя, краще вибирати велику модель, яка буде відволікати увагу від важкого підборіддя. Власниці високого чола можуть приховати його за допомогою зачіски з бандо або з обручем. Тонкі обідки на лобі можна носити і дівчатам з низьким ростом волосся. Бандо добре поєднується з кінським хвостом або з високою зачіскою. А з нагоди торжества його можна доповнити кулоном для волосся, що додасть вам вишуканість.