Як відрізнити кантрі-музику.

Те, що для росіян екзотика, для американців звичайна селюк. Але, народжена в степах серед пасовищ, музика кантрі має глибокі корені, що йдуть далеко за межі американського материка.
Інструкція
1
Назва «кантрі» абсолютно нехитро говорить сама за себе. В першу чергу, це музика провінцій, повітових шинків, так романтично охрещених «салунами», і самих «романтиків» - ковбоїв (тобто сільських працівників). На противагу блюзу, кантрі - абсолютно «біла» музика. Втім, запозичення знаходяться і тут, в такому «дорожньому» стилі, як кантрі-блюз, наприклад. Але спочатку характерне струнне звучання музики кантрі привнесли вихідці з Європейського материка, в першу чергу шотландці та ірландці.
2
Кантрі можна дізнатися за перших акордів. Над цим стилем панують струнні. Гітара і банджо, друзі простих сільських чоловіків, а також скрипка. Пісні ковбоїв у фільмах про дикий Заході - все це кантрі. Характерне звучання цій музиці надають акустичні інструменти. У «класичному» варіанті кантрі не використовуються електрогітари і бас. Серед стильових різновидів нерідко говорять про вестерні і блюграсс (bluegrass). Такі відомі жанри, як рок-н-рол і рокабіллі, своїм звучанням частково зобов'язані кантрі-музики.
3
Кантрі - це безперервний акомпанемент акустичної гітари або банджо. У проміжках виконує соло скрипка. Нерідко зустрічається і такий «ковбойський» інструмент, як губна гармошка. Швидкого темпу стиль зобов'язаний своїм «дідусям» - танцям польці і Джизі, популярним у Старому Світі (знаменита ірландська чечітка). Наглядова слухач легко відшукає в класичних творах кантрі мелодії з англійської, ірландської, шотландської фольклорної музики.
4
Мабуть, одна з найвідоміших пісень кантрі в світі - це «Джо з очима кольору бавовни», або просто Cotton-Eyed Joe, на яку зроблено безліч кавер-версій в самих різних стилях. У США кантрі має величезну кількість відгалужень, які дуже популярні, але в Росії більше знайомі з варіаціями «ковбойського» музики. До неї звертаються багато популярних виконавців. Так, у групи Metallica є кавер-версія пісні Lynyrd Skynyrd «Tuesday's Gone». У групи «Чиж» є пісня, яка нагадує стиль кантрі, російською мовою. Це «Бомбардувальники», яку в оригіналі виконує англійська співачка Anne Shelton.