Як виїхати в Китай без візи.

Китай є одним з найдавніших держав, його багата культура і самобутні традиції приваблюють безліч туристів. Як правило, для в'їзду в більшість країн світу потрібне отримання візи. Для подорожі по Китаю вона теж потрібна, але в деяких випадках цілком можливо відвідати Піднебесну без зайвих формальностей.
Вам знадобиться
  • - безвізова турпоїздка;
  • - квиток на пором.
Інструкція
1
Скористайтеся першим варіантом відвідин Китаю без візи. Він заснований на угоді між КНР і Росією про те, що організовані групи туристів в кількості від 5 до 50 чоловік можуть відвідувати Піднебесну на строк до 15 днів без оформлення віз. Право на здійснення безвізових поїздок для туристичних груп мають далеко не всі туроператори, тому при виборі фірми необхідно поцікавитися, організовує вона подібні безвізові поїздки.
2
Використовуйте другий спосіб поїздки в КНР без візи. Він пов'язаний з відвідуванням деяких китайських міст, що мають особливий статус. Після прийнятого в цьому році угоди між Росією і Китаєм росіяни найближчим часом зможуть в'їжджати без віз в місто Макао на термін до 30 днів. Макао вважається одним з найбільш європейських міст Китаю і користується у туристів великою популярністю. Тури в нього організовують багато російських турагентства. Для остаточного затвердження закону, що стосується Макао, необхідно лише кілька підписів чиновників КНР та Росії.
3
Майте на увазі, що безвізові поїздки в Макао ще тільки попереду в майбутньому. Для тих, кому дуже хочеться побувати в Китаї вже зараз, існує ще одна можливість відвідати республіку без візи. Мова йде про місто Хейхе, розташованому на китайській стороні Амура навпроти Благовещенська. Щоб потрапити в Китай, купіть квиток на пором і пройдіть митний контроль з російського боку. Отримавши позначку в закордонному паспорті, ви сядете на пором і вже через 20 хвилин будете в Хейхе. Тут вас теж чекають деякі формальності - заповнення міграційної карти та проходження паспортного контролю. На цьому всі складнощі закінчуються, ви зможете перебувати в Хейхе до місяця без всякої реєстрації. Але врахуйте, що потрапити в інші міста КНР ви все одно не зможете, для цього потрібна віза.