Як відрегулювати світло в фарах.

Правильне регулювання світла фар забезпечує максимальну освітленість проїжджої частини автодороги, що не засліплюючи при цьому інших учасників дорожнього руху, що рухаються в зустрічному потоці транспорту, після включення ближнього світла .
Вам знадобиться
  • - екран для регулювання світла фар.
Інструкція
1
У конструкціях будь-яких типів автомобільних фар обов'язково передбачаються по два гвинти, призначених для зміни кута нахилу дзеркального відбивача освітлювального приладу. Відповідно, до початку процедури, пов'язаної з регулюванням світлового потоку фар, їх необхідно знайти.
2
Найбільш точне регулювання світла автомобільних фар виготовляють спеціальних стендах в автосервісах.
3
Але якщо такої можливості у власника машини немає, відрегулювати напрямок світлового потоку можна самостійно, попередньо разметив екран для регулювання ближнього світла фар, на якому необхідно нанести вертикальну відмітку центру осі автомобіля, а паралельно осьової позначці - відзначаються центри фар, відповідно до їх розміщенням на кузові автомобіля.
4
Потім на екрані наносяться дві горизонтальні лінії: одна - на рівні центру фар від поверхні підлоги, інша - нижче першої на 65 см.
5
Разметив екран, як описано вище, автомобіль встановлюється на рівній майданчику в п'яти метрах від нього. Включивши ближнє світло, фари почергово регулюються за допомогою гвинтів в повній відповідності з нанесеною розміткою. Одна фара при цьому закривається щільним, що не пропускає світло, матеріалом. Відрегулювавши світло однієї фари - приступають до регулювання інший.
6
Дотримання всіх рекомендацій по регулюванню світлового потоку фар, забезпечить водія автомобіля під час руху в умовах недостатньої видимості максимально ефективним освітленням необхідних ділянок дорожнього покриття.