Як організувати виставку квітів.

Виставка квітів - захід, що привертає до себе увагу не тільки професійних флористів, але і звичайних глядачів, захоплюються квітами. Що організувати подібний захід, досить дотримуватися нехитрих правил.
Інструкція
1
У кожної виставки, в незалежності від того, присвячена вона кольорами чи ні, є своя ідея. Присвятіть свою експозицію якого-небудь актуального події, цілком можливо, це допоможе залучити до неї додаткових відвідувачів. Вам обов'язково знадобляться помічники-флористи, які будуть доглядати під час виставки за квітами і стежити за тим, що б всі експонати виглядали пристойно.
2
Заздалегідь визначтеся, чи хочете ви запросити до участі у виставці іногородніх фахівців. Якщо ваша відповідь - "так", за три-чотири тижні до відкриття розішліть прес-релізи всім потенційним учасникам. Подбайте про прайс-листі виставки, визначтеся з ціною вхідних контрамарок для відвідувачів.
3
Бюджет виставки може виявитися досить великим, і впоратися з ним вам буде не під силу. Саме тому подумайте про додаткові джерела фінансування. Ними можуть стати міські влади або контори, які займаються флористикою. Не обійтися і без інформаційних спонсорів, які детально висвітлять вашу виставку в засобах масової інформації.
4
Подбайте про приміщення для вашої експозиції. Цілком підійде звичайний палац культури, але якщо погода дозволяє, краще перемістити виставку в парк або сквер. Для цього потрібно заздалегідь обговорити всі деталі з адміністрацією вашого міста і отримати дозвіл. Подбайте про своєчасну установці необхідного для виставки обладнання.
5
Чи не зашкодить вашій експозиції проведення додаткових майстер-класів та змагань для флористів та відвідувачів. Краще, якщо вхід на подібні заходи буде безкоштовним, це приверне більшу кількість відвідувачів. Виручити ж кошти ви зможете, якщо встановіть невеликий буфет для всіх бажаючих (з меню цього міні-кафе краще виключити алкоголь).
6
Буде краще, якщо ваша виставка працюватиме у вихідні, так ви зможете отримати високу відвідуваність. Не варто затягувати проведення виставки до 7 і більше днів, цілком достатньо одного-двох днів, тим більше, що деякі сорти квітів можуть зіпсуватися навіть за цей короткий термін.