Як поміняти автомобільний кермо.

Поліпшити дизайн салону автомобіля можна, помінявши автомобільний кермо на інший, більш стильний. Деякі водії вважають за краще встановлювати спортивне рульове колесо, яке не тільки привабливо виглядає, але і дає можливість додаткового контролю під час руху.
Вам знадобиться
 • - нове кермо;
 • - голівка або торцевої ключ;
 • - викрутка;
 • - олівець.
Інструкція
1
Вирівняйте передні колеса автомобіля, при цьому кермо повинен бути встановлений прямо. Зніміть з акумулятора клему зі знаком «мінус». Від'єднайте роз'єм автомобільного сигналу.
2
Викриття гвинти кріплення кожухів рульової колонки. Зніміть нижній підкермовий кожух. Розблокуйте важіль регулювання рульової колонки і опустіть її вниз, потім зніміть верхній підкермовий кожух.
3
Зніміть декоративну накладку на сигналі, підчепивши її викруткою. Відкрутіть гвинти кріплення кнопки сигналу і вийміть її.
4
Відверніть (не до кінця) гайку кріплення рульового колеса, за допомогою головки або торцевого ключа. Зробіть олівцем мітки положення рульового колеса щодо валу і положення вимикача покажчиків поворотів.
5
Нанесіть кілька ударів по кермовому колесу в напрямку «до себе», при цьому кермо повинен вийти зі шліців. Якщо є знімач, для зняття скористайтеся ці інструментом. Потім відкрутите гайку і зніміть кермо з рульової колонки валу.
6
Поставте подрулевой перемикач у нейтральне положення і встановіть новий кермо так, щоб його спиці знаходилися в горизонтальному положенні.
7
Обов'язково поверніть кільце перемикача покажчиків поворотів, щоб штифт на ступиці рульового колеса увійшов в паз кільця. Закрутіть гайку. Підключіть електрику.
8
Підключіть «мінусовий» провід до акумулятора і перевірте роботу звукового сигналу і підрульового перемикача. Перевірте положення нового рульового колеса в пробної поїздки - його спиці при русі по прямій повинні знаходитися в горизонтальному положенні.
Зверніть увагу
Якщо необхідно поставити спортивне кермо, додатково буде потрібно придбати і встановити переходнік.Прі водінні спортивне кермо необхідно повертати з трохи більшим зусиллям, а от при русі заднім ходом вирулювати автомобіль буде простіше.
Корисна порада
Гайку при знятті рульового колеса відвертайте не до кінця для того, щоб не завдати собі травм, так як посадка керма досить жорстка.
Згідно зі встановленими правилами Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації про реєстрацію автотранспортних засобів та їхніх причепів, зміну номера можна здійснити в ДАІ за місцем реєстрації свого транспортного засобу. Для зміни номера власнику транспортного засобу необхідно представити в держоргани ряд документів, які передбачені відповідними правилами.
Вам знадобиться
 • - заява у встановленій формі;
 • - паспорт власника автомобіля;
 • - права;
 • - свідоцтво про реєстрацію;
 • - ПТС;
 • - поліс ОСАГО;
 • - квитанцію про оплату держмита.
Інструкція
1
Прийдіть до відділу реєстрацій ГИБДД і напишіть заяву в установленому порядку про видачу нового номера . Обов'язково вкажіть причину, відповідно до якої ви хочете зробити заміну державного номера (пошкодження, втрата тощо.).
2
Пред'явіть старий державний номер вашого авто, якщо він з якихось причин був сильно пошкоджений і зовсім не придатний для використання. Також необхідно пред'явити загальногромадянський паспорт, водійське посвідчення, поліс ОСАГО, ПТС, свідоцтво про державну реєстрацію автомобіля та оригінал квитанції про оплату держмита за видачу нового номера .
3
Напишіть заяву про сталася втрати, якщо ви за сформованими причин втратили номер, обов'язково вкажіть дату і місце, коли номер був загублений. І якщо вам відомо, то опишіть, як це сталося. Таку заяву має уніфіковану форму, тому бланк для нього необхідно взяти в ГИБДД.
4
Крім вище перелічених документів вам буде необхідно надати квитанцію про те, що ви вже зробили оплату за майбутній огляд автомобіля уповноваженим співробітником ДІБДР. Також вам обов'язково слід приїхати на цьому авто в держоргани для його огляду на місці.
5
Отримайте в призначений день інспектором нові державні номера , які видадуть на підставі поданої заяви. Ви не зможете отримати дублікат вашого старого номера , вам будуть видані зовсім нові номера .
6
Напишіть заяву про зміну номера для автомобіля, якщо ви недавно його придбали і ставите на облік, але не хочете залишати його колишній державний номер з якихось причин. Якщо у вас немає можливості самостійно звернутися в ГИБДД для отримання державні номера для транспортного засобу, то за вас це може зробити довірена особа. Але не забудьте при цьому заздалегідь запевнити довіреність у нотаріуса.
Зверніть увагу
Якщо загублений або вкрадений тільки один номерний знак, вам доведеться ще раз проходити процедуру постановки транспортного засобу на облік. І тільки після цього ви отримаєте нові державні номери.