Як скроїти автомобільні чохли.

З часом обшивка автомобільного салону починає втрачати свій первинний вигляд. Відбувається це через безперервної експлуатації. Автомобільні чохли допоможуть вам зберегти салон вашої машини в ідеальному стані. Виготовлення таких аксесуарів може коштувати недешево, тому доцільно самостійно зайнятися крою та виготовленням.
Вам знадобиться
  • - матеріал;
  • - калька;
  • - креслярські приналежності;
  • - маркери;
  • - швейна машинка;
  • - нитки.
Інструкція
1
Зніміть мірки з передніх сидінь і заднього дивана автомобіля. Виготовте креслення або ескіз, на якому детально відобразите всі особливості рельєфу і вкажіть розміри кожного виступу.
2
Якщо у вас є старі чохли, викрійку можна зробити по ним. Відвідайте форум, присвячений вашої моделі авто. Там ви зможете знайти корисні поради по пошиву чохлів.
3
Перевірте кілька разів правильність зробленого креслення. Чим менше помилок ви зробите, тим більше заощадите матеріалу.
4
Виберіть матеріал, з якого будуть виготовлені ваші чохли. Він повинен бути не тільки красивим, але і практичним. Якщо вибрати світлий матеріал, то він буде занадто швидко бруднитися. Найкраще для виготовлення використовувати автомобільну шкіру або велюр. Такі матеріали відмінно витримую багаторазову дію зовнішніх чинників.
5
На тильну сторону матеріалу нанесіть розмітку. Перевірте її правильність і обведіть червоним маркером або олівцем ті лінії, за якими потрібно буде робити надрізи.
6
Виріжте заготовку. Зробіть першу примірку. Якщо вад немає, то зшийте матеріал наметочним швом. Після цього необхідно прошити заготовку фінальним швом на машинці.
7
Все краю чохлів потрібно підшити, загнув один-два сантиметри матеріалу. На тильній стороні можна розташувати кишеньки для будь-яких речей.
8
Окремо зробіть чохли для підголівників. Вони повинні збігатися по дизайну з основними чохлами. Із залишків матеріалу виготовте подушечки, які можна буде покласти на задній диван автомобіля.