Як вести себе у творчому колективі.

Талановиті в своїй області люди часто не вміють уживатися в суспільстві, оскільки володіють далеко не ангельськими характерами. Конфліктів в творчому колективі уникнути дуже важко, але можна постаратися зробити їх продуктивними і креативними.
Інструкція
1
Потрапивши в творчий колектив, постарайтеся якомога швидше засвоїти правила поведінки і негласний статут, які в ньому склалися. Важливо запам'ятати всі імена та прізвища, зрозуміти «ролі» »всіх співробітників. Спочатку не варто вступати в суперечки з лідерами, спочатку потрібно зміцнити свої позиції.
2
Знайдіть підхід до кожного - не жартуйте над образливими людьми, не розповідайте про свої сумніви пліткарям і базікам. Творчі люди часто володіють складними характерами, тому система взаємин може бути вкрай заплутаною. Товаришів по службі, начальство, політику фірми обговорюйте тільки в колі своєї родини.
3
Водночас одразу визначите своє місце. Продемонструйте всі свої найкращі якості - посидючість, гідність, зацікавленість в роботі, відповідальність. Відмовляйтеся від чужої роботи рішуче, але ввічливо, чи не потурайте чужим примхам.
4
Конфліктів намагайтеся уникати, хоча б спочатку, поки не розберетеся в усій підгрунтя подій. Якщо уникнути конфлікту неможливо, намагайтеся знайти компроміс, проаналізуйте власну поведінку.
5
У будь-якому, навіть незначному, конфлікті необхідно відразу розібратися. Якщо відчуваєте свою вину, відразу вибачитеся. Творчі люди часто бувають досить образливі і злопам'ятні, тому невелике непорозуміння може перерости в низку образ і невисловлених сумнівів. У разі, якщо предмет спору несерйозний або людина некомпетентний в даному питанні, краще триматися уникає стратегії, намагаючись зам'яти питання.
6
Стати успішним у творчому колективі досить складно, оскільки конкуренція досить висока. Для цього необхідно залучити здатності всіх для досягнення спільної мети, запалити кожного своєю ідеєю. Не варто очікувати кризи або якого-небудь зручного випадку - проявляйте свої лідерські якості. У тих питаннях, де ви не досить компетентні, залишайте право лідерства колегам - такий стан речей неминуче в колективі талановитих людей.
Зверніть увагу
Будь-якій людині хоча б кілька разів у житті доводилося переживати складності входження в новий колектив. Психологи називають процес входження в колектив - адаптацією. За час, якій новачок освоює особливості нового колективу і намагається знайти спільну мову з колегами. Для початку потрібно навчитися бути стриманим і доброзичливим.
Корисна порада
Ви знайшли нове місце роботи і сподіваєтеся, що воно стане успішним, прибутковим, коханим. Це особливо актуально для тих, хто на попередньому своєму місці займав вищі позиції. Навіть якщо раніше колеги до вас прислухалися, тепер ваша задача? влитися в колектив, заслужити увагу співробітників і стати своїм, а не відштовхувати від себе надмірною самовпевненістю.