Як вибрати час для харчування школяра.

Харчування дитини-школяра - не тільки головний біль для батьків, але й серйозна проблема сучасної дієтології. Відповідно до проведених досліджень, багато дітей гірше встигають у школі, швидше стомлюються і відчувають різні проблеми зі здоров'ям через неправильно складеного графіка харчування.
Інструкція
1
Почніть планувати графік харчування школяра в кінці літніх канікул і поступово привчайте його до нового режиму. Зазвичай під час відпочинку діти часто харчуються абияк, через що надалі їм стає набагато складніше приймати їжу в певні години.
2
Намагайтеся не пропонувати дитині сніданок раніше 7 години ранку, оскільки шлунок ще не працює на повну силу, і можуть виникнути проблеми із засвоєнням їжі. Оптимальний час для раннього сніданку: з 7:30 і до 8:00. Якщо ж ви обмежені в часі, і погодувати школяра потрібно якомога швидше, подбайте про те, щоб кожен ранок він починав активно: робив зарядку, вмивався, збирав речі в школу і т.д. і тільки потім сідав снідати. У цьому випадку він з'їсть сніданок з великим апетитом, і організм краще засвоїть їжу.
3
Слідкуйте за тим, щоб дитина брав до школи якусь легку закуску, наприклад, фрукти, сирки або йогурти, печиво і т.д. Зазвичай проміжок від сніданку до шкільного обіду досить великий, і школяр може зголодніти.
4
Контролюйте, щоб дитина обідав у школі. В даний час харчування в школі не завжди може обходитися дешево, однак тільки в цьому випадку він буде отримувати всі необхідні речовини і насичувати свій організм під час навчання. Перерва на шкільний обід зазвичай починається о 12 годині дня або трохи пізніше. У вихідні та святкові дні стежте за тим, щоб дитина обідав в цей же час, щоб не збивати графік.
5
Залишайте школяреві додаткові гроші, якщо у нього багато занять у школі, і додому він приходить досить пізно. У 3-4 години дня гарною підмогою стане полуденок у вигляді випічки з чаєм або соком, які дитина зможе купити в буфеті.
6
Подавайте дитині вечерю не раніше 6 і не пізніше 8 години вечора. Якщо він поїсть рано, то їжа перетравиться занадто швидко, і він може відчути голод пізно ввечері або навіть вночі. При пізньому вечері організм відчуває велике навантаження, і йому складніше впоратися з травленням. Все це може відбитися на стані школяра.