Як підняти підлогу.

Ви затіяли ремонт і зіткнулися з необхідністю підняти рівень статі в тому чи іншому приміщенні квартири або будинку. Цей вид робіт досить трудомісткий, але при бажанні з ним цілком можна впоратися самостійно.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, яким буде подальше покриття піднятого вами статі (паркет, ламінат, плитка тощо), це допоможе визначити майбутню навантаження на поверхню статі .
2
Якщо навантаження на підлогу буде незначною, то можна використовувати дерев'яні лаги. Якщо ви вибрали цей спосіб, то знадобляться дерев'яний брус, електролобзик, шуруповерт, саморізи (55-65 мм), великі листи ДСП або фанери (товщина листа: 15-20мм). Розпилюємо брус відповідно до розмірів і за допомогою шуруповерта прикручуємо отримані лаги саморізами до основи статі . Крок для лаг становить від 30 до 50 сантиметрів. При необхідності може бути встановлено кілька рівнів лаг, все залежить від того, на скільки сантиметрів ви вирішили підняти підлогу. Можна купити спеціальні регульовані лаги, це дозволить підняти підлогу до 25 сантиметрів. Після завершення укладання лаг ретельно перевіряємо рівень і потім укладаємо зверху настил з подвійних листів фанери або ДСП, їх також фіксуємо за допомогою саморізів.
3
Дерев'яні лаги краще не використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванна, санвузол), а також у тому випадку, якщо на підлогу надаватиметься значне навантаження. В такому випадку закуповуємо інший набір матеріалів: гранульований шлак або керамзит, цемент, наскільки пінобетонних плит підходящого розміру. На основу засипаємо шар керамзиту або шлаку, зверху плазом укладаємо блоки з пінобетону, які закріплюємо за допомогою стяжки, товщиною приблизно в 3-4 сантиметри. Для виготовлення стяжки розводимо цементний розчин водою, перемішуємо електродрилем і рівномірно заливаємо, при необхідності розрівнюючи кельмою.