Як зробити імпорт файлу до реєстру.

Системний реєстр операційної системи Windows містить величезну кількість інформації і налаштувань, необхідних для роботи як системних, так і прикладних програм. Для внесення до нього змін часто використовуються файли, записані у спеціальному форматі. Процедура перенесення їх вмісту в системний реєстр називається «імпортуванням».
Інструкція
1
Для поширення тих чи інших змін в системному реєстрі Windows використовуються файли зі спеціальним розширенням reg. Операційна система з налаштуваннями за замовчуванням без проблем розпізнає цей формат, тому найпростіший спосіб імпортування вмісту reg-файлів - довірити цю процедуру ОС. Просто двічі клацніть файл імпорту лівою кнопкою миші, і система сама передасть його додатком, яке проробить всі необхідні операції. Вам потрібно буде лише дати дозвіл на внесення змін до реєстру, натиснувши відповідну кнопку в який з'явився на екрані діалозі.
2
Якщо ж крім імпортування з файлу містяться там ключів і значень необхідна їх ручна правка, зробіть це з використанням «Редактора реєстру». Це інсталюється за замовчуванням разом з ОС спеціалізована програма. Для її виклику в Windows останніх версій можна скористатися вбудованим в головне меню полем пошуку - натисніть клавішу Win, наберіть regedit і натисніть кнопку Enter. Замість головного меню можна зробити це і через діалог запуску додатків - викличте його комбінацією клавіш Win + R, а потім введіть ту ж команду і клацніть по кнопці OK.
3
Після запуску «Редактора реєстру» розкрийте в його меню розділ «Файл» і виберіть найперший пункт списку команд - «Імпорт». В результаті на екрані з'явиться стандартний діалог відкриття файлу. Знайдіть і виділіть імпортований reg-файл, натисніть кнопку «Відкрити», і на цьому операція імпортування буде завершена. По дереву розділів в лівій частині інтерфейсу ви можете перейти до створеного куща або гілці і приступити до його редагування.
Корисна порада
Обов'язково робіть резервні копії системного реєстру перед внесенням до нього будь-яких змін, особливо при ручному редагуванні. Помилка або збій при такому втручанні може привести до непрацездатності ОС, тому слід передбачити можливість відновлення попереднього стану реєстру з збереженої копії.