Як скопіювати зображення з екрану.

Необхідність скопіювати зображення з екрану монітора одного разу виникає у кожного користувача персонального комп'ютера, а деяким доводиться робити це у своїй роботі постійно. Це нескладне завдання, вирішення якої передбачено творцями операційних систем. Втім, зробити «скріншот» можна не тільки засобами ОС.
Інструкція
1
Можливість копіювання в оперативну пам'ять комп'ютера зображення, яке виводиться на екран, є в самій операційній системі, тому найпростіше скористатися для вирішення завдання саме їй. Для управління цією функцією на стандартну клавіатуру виведена окрема кнопка, позначена написом англійською мовою Print Screen. На розширених, мультимедійних або вбудованих в мобільні комп'ютери клавіатурах цей напис може бути скорочена до PrScn. Найчастіше її розміщують у верхньому ряду кнопок праворуч - знайдіть цю клавішу на вашій клавіатурі.
2
Щоб помістити в оперативну пам'ять повне зображення екрану, достатньо натиснути клавішу Print Screen, а в деяких лептопах, планшетника та інших переносних комп'ютерах вона використовується в поєднанні з функціональною клавішею Fn. Якщо ж вам потрібна тільки та частина картинки, яка відноситься до вікна активного в даний момент програми, натисніть Print Screen в поєднанні з клавішею Shift.
3
Вміщене таким способом в оперативну пам'ять додаток можна вставити, наприклад, в текстовий документ Word або в графічний редактор Paint. Для цього використовуйте відповідний пункт у меню програми або «гарячі клавіші» Ctrl + V. Після вставки зображення екрану можна зберегти файл.
4
Крім стандартної функції, вбудованої в ОС, є й інші способи копіювання зображення з екрану, які передбачають використання спеціалізованих програм. Наприклад, ви можете інсталювати додаток SnagIt. Переваги прикладних програм перед вбудованими функціями в наявності додаткових можливостей. При використанні SnagIt вам не потрібна буде додаткова програма для редагування зробленого знімка екрана. Ця програма має вбудовані інструменти для нанесення різних знаків, написів, виділення фрагментів зображення, комбінування кількох знімків і т.д. А зберігати оброблені скріншоти можна в різних графічних форматах із змінними установками якості зображення та розміру отриманого файлу.