Як опалити теплицю.

Якщо у вас є теплиця, напевно ви ставите питанням, як її опалити. Без оглядки бігти в магазин і купувати який-небудь обігрівач не варто. Спочатку потрібно прикинути, які розміри теплиці, яка система опалення вашого дачного будиночка. Ваші фінансові можливості при вирішенні даного питання також грають важливу роль.
Інструкція
1
Ви можете провести до теплиці електрику, встановивши в ній відповідний електрообігрівач і вентилятор, який буде розносити це тепло навіть по самих віддалених куточках теплиці.
2
Також джерелом тепла цілком може стати система труб, по яких тече гаряча вода. Ці труби проводяться всередині теплиці або під її статтю. Тут діє така система: якщо труб небагато, то температура води, що протікає в них, повинна бути достатньо високою, щоб якісно опалити теплицю . Якщо ж кількість труб збільшується, то зменшується температура води, щоб рослини в теплиці не "засмажилися». Підтримувати оптимальну температуру в трубах буде бойлер, встановлений в будиночку.
3
Використання конвекторів допоможе вам зменшити витрату води і підвищити площу віддзеркалення. Знову ж, занадто високі температури шкідливі, оскільки вони призводять до появи сухого повітря в теплиці. Воно особливо згубний для рослин, які не звикли до спеки і засух.
4
Для ізольованих невеликих теплиць досить періодичного опалення. Тут вас виручить електричний кабель, який необхідно провести прямо в теплицю . Тоді у вас буде можливість купити і підключити спеціальний тепличний вентилятор, який безпечний і відмінно розподіляє тепло.
5
Повернемося до водяного опалення. Знову ж, якщо у вас вже є бойлер в будинку, проведіть в теплицю пластикові труби. Також подбайте про спеціальний циркуляційному насосі, який і буде ганяти воду по трубах. Міцний і надійний радіатор з термостатом (або навіть кілька радіаторів) вам точно не завадить, а для рослин буде якраз до речі.